SPARTA vs TROBA (77:70)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po atkaklios kovos ''Sparta'' ekipa nugalėjo negausiai susirinkusius ''Triobet'' krepšininkus

2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 23:13 val., peržiūros: 1812

Gruodžio 18 dieną Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp "Sparta" ir "Triobet" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios iki ketvirtojo kėlinio vyko labai atkakli kova tarp abiejų ekipų. Pirmąją rungtynių pusę geriau sužaidę ''Sparta'' ekipos vyrai pirmavo 38:33 , tačiau ketvirtajame kėlinyje penkiese susirinkusiems "Triobet'' žaidėjams tiesiog pritrūko jėgų iškovoti pergalę , be to svečių ekipa baigė susitikimą keturiese , nes ketvirtajame kėlinyje P.Mickūnas patyrė traumą. Galutinis rungtynių rezultatas 77:70.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų taikliais metimais , bet praėjus tris minutes kėlinyje ''Triobet'' įgijo trijų taškų pranašumą 7:10.Po to žaidimas vyko gana pasyviai, komandos sunkiai rinko taškus, dažniausiai nuo baudų metimų linijos. Nors kėlinio pabaigoje "Triobet" komanda pelnė penkis taškus be atsako ir po pirmojo kėlinio jie pirmavo rezultatu 19:21.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo ''Spartos'' ekipa kuri spurtavo 8:0 ir įgijo šešių taškų pranašumą (27:21). Po ''šalto dušo'' atsigavę svečiai prisivijo priešininkus pelnydami šešis taškus be atsako (27:27). Likus žaisti kiek daugiau negu tris minutes kėlinyje rezultatas buvo lygus , tačiau geriau sužaista atkarpa 11:5 , leido šeimininkams atitrūkti penkių taškų skirtumu. Rezultatas po kėlinio 38:33 ''Sparta'' komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos kėlinį geriau pradėjo ''Triobet'' ekipa , kuri P.Mickūno dėka išlygino rezultatą 38:38 , bet ilgai laukti nereikėjo , nes šeimininkai tuoj pat vėl atitrūko y priekį 45:40. Kėlinio galą geriau sužaidę ''Sparta'' po trijų sužaistų kėlinių jau turėjo devynių taškų pranašumą 56:47.

Lemiama kėlinį "Triobet" pradėjo dviem taikliais Povilo Mickūno tritaškiais ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų 56:53. Po kelių akimirkų tuo pačiu atsakė ir "Sparta" ekipa ir suintensyvinę gynybą jie perėmė keletą kamuolių ir greitomis atakomis pelnė lengvus taškus ir jau kėlinio viduryje "Sparta" komanda galėjo džiaugtis šešių taškų persvarą. Toliau nesėkmingai savo atakas rengę svečiai prisidėjo prie to kad "Sparta" komandai pavyko surengti spurtą 4:0, tačiau iki pat rungtynių pabaigos nebuvo aišku kas nugalės šioje kovoje. Aštuntąją kėlinio minutę traumą patyrė ''Triobet'' ekipos lyderis Povilas Mickūnas ir svečiai liko žaisti keturiese. Likus žaisti 20 sekundžių "Triobet" atsilikinėjo penkiais taškais, o prie baudų linijos nusiųstas svečių ekipos žaidėjas Žygimantas Žitkus prametė abu baudos metimus, po to sekė šeimininkų rezultatyvi ataka, ir to pakako iškovoti pergalę rezultatu 77:70.

Po rungtynių ''Spartos'' ekipos treneris Šarūnas Sobolis teigė : ''Norėtume pagirti priešininkų komandą , nors ir susirinko penkiese , bet fantastiškai žaidė ir išlaikė tempą visas rungtynes''.

Po rungtynių ''Triobet'' ekipa atsisakė komentuoti rungtynes.

''Sparta'' : Arūnas Šunskis (23 tšk. 12 rez.perd. 5 išpr.praž. 36 naud.bal.) , Juozas Kajokas (17 tšk.) , Tadas Litinskas (15 tšk. 10 atk.kam.)

''Triobet'' : Povilas Mickūnas (25 tšk. 8 išpr.praž.) , Vilius Valentinas (15 tšk. 8 rez.perd.) Lukas Jasevičius (13 tšk. 15 atk.kam.)

Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)''Sparta'' lengvai nugalėjo ''BC Studentai'' ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:49 val.)''Sparta'' lengvai susitvarkė su KK ''Persvara'' (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 13:33 val.)''Sparta'' nesulaukė pasipriešinimo iš ''Šernų'' ekipos (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 02:37 val.)''Sparta'' įveikė ''Forto Amicus - Dictum'' ekipą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 02:11 val.)Po labai įtemptos ir nervingos kovos pergalę šventė ''Troba'' (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:10 val.)''Spartai'' nepavyko apginti namų sienų (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:53 val.)Po atkaklios kovos "Darbas" įveikė "Triobet" (2012 gruodžio 14 d., penktadienis, 00:38 val.)''Kaunui'' pritrūko jėgų kovoje su ''Sparta'' (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:01 val.)Įspūdingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį ''Spartos'' vyrai šventė pergalę pries ''KK Persvaros'' ekipą (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:24 val.)