SPARTA vs KK PERSVARA (65:51)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 15 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Įspūdingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį ''Spartos'' vyrai šventė pergalę pries ''KK Persvaros'' ekipą

2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 00:24 val., peržiūros: 2331

Antradienį (01.15) Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos, "Top Sport" pirmenybių "Didžiosios" taurės rungtynės, kuriose šeimininkai Sparta" susitiko su "KK Persvaros"ekipa. Tris kėlinius aikštelėje pirmavo svečiai ''KK Persvaros'' komanda, tačiau ketvirtajame kėlinyje svečių žaidimas strigo , o priešininkai ''Spartos'' vyrai tiksliai sužaidę pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 65:51 (14:19, 8:12, 19:15, 24:5).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po kelių pirmųjų minučių pirmavo (4:7). Skirtumas buvo nedidelis, todėl šeimininkai surengę keletą sėkmingų reidų prie varžovų krepšio išsiveržė į priekį (12:11). "KK Persvara" netruko atsakyti ir atstatė pranašumą (12:16). Kėlinio pabaigoje svečiai išlaikė persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 14:19. Antrajame kėlinyje ''Sparta" išlygino rezultatą, tačiau penki iš eilės V.Marcinausko taškai vėl sugrąžino persvarą svečiams (22:27). Kėliniui einant į pabaigą šeimininkai atsilikinėjo penkiais taškais , negana to , ''KK Persvara'' pelnė dar keturis taškus iš eilės ir padidino pranašumą jau iki devynių taškų. Paskutinę kėlinio ataką ''Sparta'' galėjo sumažinti rezultatą , bet A.Kilo metimas buvo netaiklus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 22:31 ''KK Persvaros'' naudai.

Trečiajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova. Kėlinio viduryje "Spartos" ekipa sugebėjo susigrąžinti pranašumą (35:33). Nors sekančios atakos metu skirtumas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų, tačiau dar dvi sėkmingos svečių ekipos atakos leido "KK Persvarai" šiek tiek atitolti (35:37). Kėlinio gale svečiai spurtavo 9:6 ir vėl įgijo penkių taškų pranašumą – 41:46. Ketvirtajame kėlinyje įvyko lūžis. Susikaupę ''Spartos'' vyrai pradėjo tirpdyti varžovų pranašumą ir praėjus keturias minutes kėlinyje išsiveržė y priekį (52:48). Po ''KK Persvaros'' ekipos paprašytos minutės pertraukėlės scenarijus nepasikeitė , šeimininkai pradėjo diktuoti rungtynių taisykles svečiams ir dominavo tiek gynyboje , tiek puolime. Sužaidus dar tris kėlinio minutes šeimininkai pirmavo jau dešimties taškų skirtumu (58:48). Kėlinio gale sekė dar vienas ''Spartos'' spurtas 7:3 kuris tvirtai užtikrino jiems pergalę. Rezultatu 65:51 laimėjo ''Sparta'' ekipa.

Po rungtynių ''Spartos'' komandos treneris Šarūnas Sobolis teigė : ''Džiaugiamės iškovotą pergalę , na rungtynes pradėjom susikaustę , neįvertinom priešininkų ekipos , bet matosi , kad varžovai nebuvo pasiruošę mūsų spaudimui , tai manau ir lėmė jų pralaimėjimą''.

Po rungtynių ''KK Persvaros'' ekipos treneris Marius Marčenkovas kalbėjo : ''Rungtynes pradėjom susikaupę , žinojom , kad bus sunki kova , bet nesusirinko pagrindiniai varžovų žaidėjai ir galutiniai eigoi vis dėl to manėm , kad galim laimėti šias rungtynes. Nežinau , išėjom žaisti kažko tai išsigandę , darėm klaidas , neatkovojom kamuolių , nepataikėm metimų , o varžovai sužaidė užtikrintai tai ir manau , kad šiandien pergalę lėmė užtikrintumas''.

''Sparta'' : Antanas Kilas (21 tšk. 7 atk.kam.) , Arūnas Šunskis (15 tšk. 8 atk.kam. 8 rez.perd. 9 išpr.praž.) , Giedrius Prabulis (15 tšk.) , Antanas Ramanavičius (14 tšk.).

''KK Persvara'' : Ovidijus Stropus (20 tšk.) , Vidas Marcinauskas (19 tšk. 5 išpr.praž.) , Edvinas Zaurys (7 tšk.).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

vytenis2013 sausio 16 d., 09:09 val.

Sveiki, Spartos vyrai, su pergale, kadangi jusu kontaktu neturiu tikiuosi, kad perskaitysite sita komentara. Sausio 20d. Kaunas-Sparta varzybu nebus, jos nukeltos i kovo 3d. Sekmes.

Vytenis is KAUNO komandos

''Sparta'' lengvai nugalėjo ''BC Studentai'' ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:49 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)''Sparta'' lengvai susitvarkė su KK ''Persvara'' (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 13:33 val.)''Sparta'' nesulaukė pasipriešinimo iš ''Šernų'' ekipos (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 02:37 val.)''Sparta'' įveikė ''Forto Amicus - Dictum'' ekipą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 02:11 val.)KK ''Persvara'' po įtemptų rungtynių sugebėjo palaužti ''Šernų'' ekipą (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 12:38 val.)''Spartai'' nepavyko apginti namų sienų (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:53 val.)''Kaunui'' pritrūko jėgų kovoje su ''Sparta'' (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:01 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' ekipa nugalėjo negausiai susirinkusius ''Triobet'' krepšininkus (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:13 val.)"Dice" netikėtai įveikė "Spartą" ir iškovojo pirmąją pergalę (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 19:32 val.)