ŠERNAI vs SPARTA (49:67)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 12 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

''Sparta'' nesulaukė pasipriešinimo iš ''Šernų'' ekipos

2013 kovo 13 d., Trečiadienis, 02:37 val., peržiūros: 2524

Antradienio vakarą KKL "C" lygos "Top Sport" pirmenybėse savo sąntykius aiškinosi ''Šernai" (šeimininkai) ir "Sparta" (svečiai). Susitikime intriga laikėsi pirmąsias dešimt minučių, po kurių šeimininkai turėjo minimalią persvarą (13:12). Vis tik, vėliau aikštėje pradėjo dominuoti "Spartos" vyrai, kurie nuolat didino savo pranašumą. Nesulaukusi stipresnio pasipriešinimo iš varžovų ''Sparta'' iškovojo lengvą pergalę, rezultatu 49:67 (13:12, 9:19, 6:17, 21:19).

Pirmąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai , kurie pelnė 3 taškus be atsako , o šeimininkai sugebėjo atsakyti tik vienu tašku , verta paminėti , kad pirmasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai , abiem komandom sunkiai sekėsi rinkti taškus. Likus žaisti 2 minutes minimaliu skirtumu priekyje buvo ''Šernai'' (11:10) , per likusį laiką ''Sparta'' pelnė 3 taškus , o ''Šernai'' atsakė 2 taškais ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 13:12 priekyje buvo ''Šernai''.

Antrojo kėlinio pradžioje ekipos apsikeitė taikliais metimais ir rezultatas tapo lygus (14:14) , bet ''Sparta'' surengė spurtą 10:0 , po kurio pranašumas išaugo iki dviženklio skirtumo (14:24). Susiėmę ''Šernai'' skubiai pradėjo mažinti skirtumą ir po atkarpos 5:0 rezultatas ištirpo per pus (19:24). Antroje kėlinio pusėje dominavo svečiai , per likusį laiką ''Sparta'' pelnė 9 taškus , o ''Šernai'' sugebėjo atsakyti tik 3 taškais. Po antrojo kėlinuko rezultatu 22:31 priekyje jau buvo ''Sparta''.

Po ilgosios pertraukos scenarijus nepasikeitė , užsivedę svečiai pelnė 4 taškus be atsako ir rezultatas išaugo iki 11 taškų (22:35). Šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir didelis klaidų skaičius lėmė tai , kad ''Sparta'' po spurto 7:2 padidino pranašumą iki 18 taškų (24:42). Kėlinio pabaigoje ''Šernai'' sužaidė atkarpą 4:0 ir sumažino pranašumą iki 14 taškų , bet svečių ekipos gynėjas M.Motiejaitis pačioje kėlinio pabaigoje pataikė du tritaškius metimus ir pasibaigus trečiajam kėliniui ''Sparta'' įgijo didžiausi šiose rungtynėse 20 taškų pranašumą 28:48.

Ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis rezultatyviomis atakomis , bet eilinį kartą šiose rungtynėse sėkmingiau sužaidę svečiai spurtavo 5:0 ir skirtumas tarp ekipų padidėjo iki 25 taškų ribos (32:57). Antroji kėlinio dalis tebuvo formalumas , tiesa ''Šernai'' vienu momentu buvo surengę atkarpą 11:0 , po kurios rezultatas buvo sumažintas iki 14 taškų , bet ''Spartos'' vyrai nepasidavė šeimininkų šturmui ir ramiai , bei užtikrintai sužaidę likusį rungtynių laiką , šventė lengvą pergalę rezultatu 49:67.

Po rungtynių ''Spartos'' ekipos treneris Šarūnas Sobolis teigė : ''Šiandienos rungtynės tiesiog pralinksmino abi komandas , po trečiojo kėlinio rezultatas parodė , kad nugalėtojas kaip ir aiškus , tai tiesiog likusi rungtynių dalis buvo kaip ir pramoga žiūrovams''.

''Šernai'' : S.Staniulis (13 tšk. 3 rez.perd. 3 per.kam.) , K.Tvarkūnas (10 tšk. 4 per.kam.) , M.Pukalskas (9 tšk. 3 per.kam. 5 blok.metim.)

''Sparta'' : M.Motiejaitis (17 tšk. 6 atk.kam. 4 rez.perd.) , A.Kilas (15 tšk.) , A.Šunskis (9 tšk. 7 atk.kam. 6 rez.perd.)

Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)''Sparta'' lengvai susitvarkė su KK ''Persvara'' (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 13:33 val.)''Sparta'' lengvai nugalėjo ''BC Studentai'' ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:49 val.)''Sparta'' įveikė ''Forto Amicus - Dictum'' ekipą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 02:11 val.)KK ''Persvara'' po įtemptų rungtynių sugebėjo palaužti ''Šernų'' ekipą (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 12:38 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' ekipa nugalėjo negausiai susirinkusius ''Triobet'' krepšininkus (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:13 val.)Įspūdingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį ''Spartos'' vyrai šventė pergalę pries ''KK Persvaros'' ekipą (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:24 val.)''Spartai'' nepavyko apginti namų sienų (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:53 val.)''Šernai'' išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 19:47 val.)''Kaunui'' pritrūko jėgų kovoje su ''Sparta'' (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:01 val.)