KAIŠIADORYS vs FORTO AMICUS-DIKTUM (96:99)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Forto Amicus - Diktum po įtemptos kovos palaužė Kaišiadoris

2012 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 00:06 val., peržiūros: 1896

2012-12-11, C lygos dvikovoje, Kaišiadorių A. Brazausko gimnazijoje susitiko "Kaišiadorys" (šeimininkai) ir Forto Amicus – Diktum (svečiai). Rungtynes po labai įtemptos ir permainingos kovos laimėjo svečiai rezultatu – 96:99 (26:20, 24:25, 20:26, 26:28).

Rungtynės prasidėjo dviem taškais kuriuos pelnė Tomas Garliauskas, į tai šeimininkai atsakė aštuoniais taškais peiliui ir įgijo šešių taškų pranašumą. Taip pat aštuonis taškus be atsako surinko Forto Amicus ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 8:10. Keturiolika taškų paeiliui sumetė Kaišiadorys ir susikrovė dviženklę persvarą – 22:10. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet kėlinį svečiai užbaigė sėkminga atkarpa 8:2 ir po pirmo ketvirčio – 26:20.

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkams kurie per pirmas dvi minutes padidino skirtumą dar tašku – 33:26. Penkis surinko svečiai, keturis surinko šeimininkai ir skirtumas vėl šeši taškai – 37:31. Atkarpą 8:5 laimėjo svečiai ir skirtumas ištirpo iki trijų – 42:39. Iki ketvirčio pabaigos Kaišiadorys skirtumą padidino dar dviem taškais – 50:45.

Trečiasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkams ir skirtumas greit šoktelėjo iki aštuonių, tačiau čia pat susiėmė Forto Amicus ir pelnę devynis taškus paeiliui persvėrė rezultatą savo naudai – 55:56. Šešis taškus surinko šeimininkai ir vėl išsiveržė į priekį, o svečiai atsakė penkiais ir rezultatas tapo lygus – 61:61. Penkis taškus surinko šeimininkai, trimis atsakė svečiai ir skirtumas du taškeliai – 66:64. Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė Forto Amicus ir po trijų kėlinių jie priekyje – 70:71.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo vėl geriau Kaišiadorių ekipai ir jie vėl įgijo šešių taškų pranašumą – 79:73. Dar į priekį truktelėjo šeimininkai ir susikrovė jau devynių taškų pranašumą – 84:75. Atkarpa 8:2 spurtavo svečiai ir skirtumas tapo vos trys taškai – 86:83. Atkarpą 8:5 laimėjo šeimininkai ir susikrovė šešių taškų pranašumą – 94:88. Septynis taškus paeiliui sumetė Forto Amicus ir išsiveržė į priekį – 94:95. Du taškus pelnė Laimonas Alionis, tačiau gale baudos metimus sumetę svečiai sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu – 96:99.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Pagarba varžovam, tikrai labai stipri komanda. Tačiau vyrai parodė charakterį, net ir visas rungtynes atsilikinėdami nepalūžom ir sugebėjom laimėti.

Nugalėtojus į priekį vedė – Mantas Ručinskas (33, 5 rez. perd., 6 ispr. pr., 31 naud. bal.), Šarūnas Kenstavičius (19), Saulius Salmanavičius (18, 10 atk. kam., 27 naud. bal.), Vaidas Nemeikša (15, 6 ispr. pr., 27 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Laimonas Alionis (30, 28 naud. bal.), Tomas Bumbulevičius (15), Mantas Jankūnas (14, 10 rez. perd., 21 naud. bal.), Marius Karpavičius (13), Tomas Butkevičius (12, 11 atk. kam., 18 naud. bal.) taškų.

„Forto amicus-diktum“ po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Birštono „SC-Olimpas“ ekipą (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 23:00 val.)"Forto Amicus - Diktum" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Forto Amicus - Diktum" nesunkiai įveikė KK "Persvarą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Kaišiadorys" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Forto Amicus - Diktum" neprilygo "Kaunas" ekipai (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)"Forto Amicus-Diktum" tik po pratęsimo pateko į aštuntfinalį (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Forto Amicus - Diktum" pranoko Šernus (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Forto Amicus - Diktum" įveikė "Kauną" ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:03 val.) Beveik viso susitikimo metu pirmavusi "Forto Amicus - Diktum" iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:19 val.)"BC Grizliai" turės išmokti skaudžią "Kaišiadorių" pamoką (2013 kovo 01 d., penktadienis, 00:51 val.)