FORTO AMICUS-DIKTUM vs BIRŠTONO SC - OLIMPAS (54:49)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 27 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Forto amicus-diktum“ po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Birštono „SC-Olimpas“ ekipą

2012 lapkričio 27 d., Antradienis, 23:00 val., peržiūros: 1711

Antradienį (11.27), Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Forto amicus-diktum“ (šeimininkai) ir Birštono „SC-Olimpas“ (svečiai) ekipos. Rungtynės klostėsi labai permainingai ir nerezultatyviai, o įpusėjus mačui vos 2 taškais pirmavo „Forto amicus-diktum“ ekipa (26:24). Antroji rungtynių dalis susiklostė labai permainingai ir po trijų kėlinių jau svečiai buvo priekyje 7 taškais (34:41). „Forto amicus-diktum“ komandos žaidėjai nepasidavė bei laimėję paskutinį ketvirtį 12 taškų skirtumu (20:8) iškovojo pergalę šiose rungtynėse rezultatu 54:49.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai „Forto amicus-diktum“ komandos krepšininkai, kurie išsiveržė į priekį rezultatu 5:2. Vis dėlto jau kėlinio viduryje 4 taškų pranašumą turėjo svečiai, Birštono „SC-Olimpas“ ekipa (5:9). Nei vienai ekipai per pirmąsias 10 minučių nepavyko įrodyti savo pranašumo ir tai leido užfiksuoti lygų rezultatą po pirmojo kėlinio (13:13).

Antrasis kėlinys klostėsi taip pat labai atkakliai ir permainingai, o sužaidus 3 minutes šiame ketvirtyje „Forto amicus-diktum“ ekipa turėjo 3 taškų pranašumą (17:14). Likus žaisti iki kėlinio pabaigos 3 minutes 1 tašku prekyje jau buvo svečiai, Birštono „SC-Olimpas“ komandos krepšininkai (22:23). Ketvirčio pabaiga sėkmingiau susiklostė aikštės šeimininkams, kurie po dviejų kėlinių ir turėjo 2 taškų pranašumą (26:24).

Trečiasis ketvirtis klostėsi jau kiek kitaip nei pirmieji du. Kėlinukas prasidėjo Birštono „SC-Olimpas“ komandos spurtu 5:0, kurie išsiveržė į priekį rezultatu 26:29. Svečiai ir toliau nemažino apsuku bei po dar vieno spurto 7:4, įgijo 6 taškų pranašumą (30:36), o netrukus pirmavo jau ir dviženkliu taškų skirtumu (31:41). Ketvirčio pabaigoje „Forto amicus-diktum“ ekipos žaidėjai pavyko šiek tiek sumažinti deficitą ir prieš ketvirtąjį kėlinuką svečiams paliko jau tik 7 taškų persvarą (34:41).

Ketvirtasis kėlinys klostėsi priešingai nei trečiasis. Jį spurtu 9:3 pradėjo „Forto amicus-diktum“ ekipos žaidėjai, kuriems pavyko sumažinti savo komandos deficitą iki minimumo (43:44). Tai dar nebuvo pabaiga šiose rungtynėse, Birštono „SC-Olimpas“ ekipos žaidėjai taip ir nesugebėjo sustabdyti įsibėgėjusių „Forto amicus-diktum“ komandos krepšininkų, kurie po dar vieno spurto (11:5) sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 54:49.

Po laimėtų rungtynių „Forto amicus-diktum“ komandos treneris kalbėjo: „Sunkios ir nerezultatyvios rungtynės, galima sakytl, kad šiek tiek ir nervingos. Jei gerai pastebėjau, tai pabaigoje sugebėjom laimėti atkarpą rezultatu 8:0 bei išsiveržti į priekį 6 taškais, o gal netgi 9:0. Šiaip tau lygios komandos, nors ir visa grupė yra pakankamai lygi, pirmaujančios komandos dar gali keistis ne vieną kartą. Tiesiog džiaugiamės šia pergale“.

Po pralaimėtų rungtynių Birštono „SC-Olimpas“ komandos treneris kalbėjo: „Pralaimėjom, nes ketvirtajame kėlinyje pradėjome žaisti po vieną, o priešininkai, matomai, yra susižaidę, labiau patyrę. Žaidžiam ir tobulėjam, galbūt pasimokysim iš šio pralaimėjimo ir ateityje žaisim geriau“.

„Forto amicus-diktum“: Tomas Garliauskas (17 tšk., 10 atk. kam., 23 naud. bal.), Saulius Morkūnas (11 tšk.), Mantas Ručinskas (9 tšk., 7 išpr. praž.).

Birštono „SC-Olimpas“: Mindaugas Knyšius (14 tšk.), Mangirdas Knyšius (11 tšk.), Martynas Drazdauskas (6 tšk.).

Forto Amicus - Diktum po įtemptos kovos palaužė Kaišiadoris (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:06 val.)Neįtikėtinoje rungtynių pabaigoje Troba po pratęsimo palaužė Birštono SC Olimpą (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:32 val.)Po labai atkaklios ir dramatiškos kovos „Forto amicus-diktum“ palaužė „Rokų keramiką“ (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:35 val.)"Birštono SC-Olimpas" po atkaklios kovos įveikė "Kolpingo Kolegiją" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)Visas rungtynes pirmavę Birštono "SC - Olimpas" iškovojo pergalę (2013 vasario 08 d., penktadienis, 23:06 val.)"Forto Amicus - Diktum" neprilygo "Kaunas" ekipai (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)SK "Neveronys" išleido pergalę iš rankų prieš "Birštono SC-Olimpą" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)"Forto Amicus-Diktum" tik po pratęsimo pateko į aštuntfinalį (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Forto Amicus - Diktum" prieš antrąją šešioliktfinalio dvikovą susikrovė 13 taškų bagažą (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:58 val.)"Forto Amicus - Diktum" nesunkiai įveikė KK "Persvarą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:49 val.)