FORTO AMICUS-DIKTUM vs KK PERSVARA (89:72)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

"Forto Amicus - Diktum" nesunkiai įveikė KK "Persvarą"

2013 vasario 03 d., Sekmadienis, 22:49 val., peržiūros: 1605

Sekmadienį, Vasario 3 dieną, Prekybos ir Verslo mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų H pogrupio komandų: „Forto Amicus – Diktum“ (šeimininkai) ir KK „Persvara“ (svečiai) ekipų. Šeimininkai nuo pat pradžių paėmė rungtynių vadžias į savo rankas ir susikrovę persvarą išlaikė ją iki rungtynių pabaigos. Rungtynių rezultatas – 89:72 (22:13, 22:12, 25:17, 20:24).

Pirmą kėlinuką komandos pradėjo nedrąsiai. Pirmieji taškai buvo pelnyti šeimininkų komandos žaidėjo Š. Kenstavičiaus baudos metimu. Tačiau tada šeimininkai pelnė dar keturis taškus iš eilės ir atitrūko nuo savo priešininkų. Tiesa, netrukus sekė keturi iš eilės svečių taškai ir skirtumas tarp komandų tapo minimalus. Deja, vėliau dominavo šeimininkai, jie laimėjo atkarpą 17:5 ir įgijo jau trylikos taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo M.Ručinskas pelnęs penkis taškus. Kėlinio pabaigoje A.Tamašauskas dar pelnė keturis taškus iš eilės taip sušvelnindamas savo komandos deficitą. Rezultatas po kėlinio – 22:13.

Antras ketvirtis prasidėjo dar vienu šeimininkų komandos spurtu, šį kartą 12:3. Prie to daugiausiai prie to prisidėjo T.Garliauskas pelnęs šešis taškus. Vėliau svečiai sugebėjo išlyginti žaidimą ir neleido savo varžovams didinti pranašumo, tačiau jo sumažinti taip pat nesugebėjo. Rezultatas po dviejų kėlinių – 44:31.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nepasikeitė šeimininkai ir toliau didino pranašumą. O svečiai sunkiai rasdavo kelius link varžovų krepšio. Geriausiai šiame ketvirtyje svečių komandoje pasirodė A.Tamašauskas pelnęs aštuonis taškus, šeimininkams R.Mickevičius taip pat pridėjo aštuonis. Rezultatas po trijų kėlinių – 69:48.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai atsipalaidavo ir leido savo varžovams laimėti šį ketvirtį. Nors svečiai ir turėjo daug progų surengti greitas atakas ir taip sumažinti skirtumą, tačiau didžioji jų dalis pasibaigdavo klaidomis ir greitais taškais į jų pačių krepšį. Rezultatas po keturių kėlinių – 89:72.

Šeimininkų komandos treneris Š.Kenstavičius sakė: „Varžovai nebuvo patys stipriausiai, tačiau stengėsi, kovojo. O mes patys nesužaidėme geriausių savo rungtynių, bet pergalei to užteko.“

Svečių komandos treneris M. Marčenkovas sakė: „ Nors ir pralaimėjome dideliu skirtumu, sakyčiau, kad sužaidėme neblogai. Prieš kitas komandas žaidimas buvo daug prastesnis.“

"Forto Amicus – Diktum" - Šarūnas Kenstavičius 20 taškų, Tomas Garliauskas 19 taškų, Mantas Ručinskas 16 taškų.

KK "Persvara" - Artūras Tamašauskas 26 taškai, Artūras Sukovas 17 taškų, Gediminas Bačkevičius 9 taškai.

"Kauno NTI-PN" nesunkiai įveikė KK"Persvaros" penketuką (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 22:05 val.)"Forto Amicus - Diktum" pranoko Šernus (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Forto Amicus - Diktum" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Forto Amicus - Diktum" neprilygo "Kaunas" ekipai (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)"Forto Amicus - Diktum" įveikė "Kauną" ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:03 val.)Forto Amicus - Diktum po įtemptos kovos palaužė Kaišiadoris (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:06 val.)Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo KK "Persvaros" (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)"Kaunas" antroje rungtynių pusėje įveikė "Persvarą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 19:18 val.)"Forto Amicus-Diktum" tik po pratęsimo pateko į aštuntfinalį (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Kaunas" lengvai nugalėjo "Persvarą" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:03 val.)