TRIOBET.COM & ETAPAS vs SPIEČIUS (64:47)Auksas » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 23 d., Penktadienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Dar viena "Triobet.com & Etapas" pergalė

Krepšį atakuoja Deividas Velička
2007 vasario 23 d., Penktadienis, 20:34 val., peržiūros: 4042

Šį vakarą (02.23) VRM sporto salėje susitiko dvi "Aukso" lygos ekipos – "Spiečius" ir "Triobet.com & Etapas". Nors šioje salėje nei viena ekipa nežaidžia savo namų rungtynių, vistik "Spiečius" turėjo šeimininkų statusą. Nuo pat rungtynių pradžios perėmę iniciatyvą, "Triobet.com & Etapas" šventė nesunkią pergalę rezultatu 64:47.

Rungtynės nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Abi komandos sėkmingiau gynėsi nei puolė. Žaidimas vyko apylygiai ir tik paskutinėmis kėlinio minutėmis „Triobet.com & Etapas“ sugebėjo atitrūkti nuo priešininkų. Po pirmųjų dešimties minučių svečiai pirmavo 17:11.

Antrajame ketvirtyje „Spiečiaus“ deficitas dar labiau išaugo. Šeimininkai niekaip negalėjo sustabdyti varžovų priekinę liniją, kuri sėkmingai rinko taškus. Per šį kėlinį Dovydas Grukauskis ir Valdemaras Vainauskas ( abu „Triobet.com & Etapas“) atitinkamai pelnė 8 ir 7 taškus bei padėjo savo eikipai prieš ilgąją pertrauką įgyti 15-os taškų pranašumą.

Po pertraukos ryškiai pagerėjo „Spiečiaus“ žaidimas gynyboje. Jie neleido priešininkams lengvai rinkti taškus. Šeimininkai spurtavo 12:0 ir priartėjo prie varžovų iki 3-jų taškų. Vistik svečiams sužaidus 6 minutes pavyko pelnyti pirmuosius taškus ir taip jie neleido oponentams dar labiau priartėti. Po trijų ketvirčių „Triobet.com & Etapas“ išlaikė 8-ių taškų atotrūkį.

Visi taškai ant „i“ buvo sudėlioti paskutiniajame kėlinuke. Svečiai vėl grįžo į savo žaidimo vėžias ir pradėjo tolti nuo varžovų. Šioje rungtynių atkarpoje „Triobet.com & Etapo“ krepšininkai sėkmingai atakavo tiek iš toli, tiek ir iš arti. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui buvo užfiksuotas rezultatas 64:47 svečių naudai.

„Spiečiaus“ treneris teisėjams skyrė po 8 balus, o „Triobet.com & Etapo“ – po 9.

Daugiausiai prie pergalės svečių ekipoje prisidėjo Dovydas Grukauskis, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius ( 24 naud.kfc.). Gediminas Velička surinko 15 taškų ( 14 naud.kfc.).

Šeimininkų gretose išsiskyrė Tomas Gudaitis pelnęs 17 taškų. Jo bendravardis Tomas Rekstys įmetė 14 taškų ir dar pridėjo 12 atkovotų kamuolių ( 23 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Evaldas Sparnauskas nebuvo labai kalbus. „Rungtynės buvo gynybinio pobūdžio“ – tepasakė komandos vadovas.

Ketvirtasis kėlinys lėmė "Triobet.com & Etapas" pergalę (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:49 val.)Kas sustabdys "Triobet.com - Etapas" ? (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:28 val.)Namų sienos padėjo "Triobet.com & Etapas" ekipai iškovoti pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:03 val.)Mūšis Jonavoje baigėsi "Triobet.com & Etapo" pergale (2007 kovo 23 d., penktadienis, 23:54 val.)"Triobet.com & Etapas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Triobet.com & Etapas" kyla į pogrupio viršų (2007 sausio 15 d., pirmadienis, 22:41 val.)Trileriu virtusias varžybas laimėjo "Triobet.com & Etapas" (2006 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 19:04 val.)"Triobet.com & Etapas" nušlavė "KTK" ekipą (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 22:31 val.)Netikėta "Atletas-2" pergalė (2007 sausio 26 d., penktadienis, 23:03 val.)"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)