PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs MIKROVISATA (99:70)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą"

2009 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 22:50 val., peržiūros: 5354

Šiandien (01-15) Babtų gimnazijos sporto salėje ginkus surėmė dvi "Įmonių" lygos ekipos "Projektų Gama GTV & Mobiringas" (šeimininkai) ir "Mikrovisata" (svečiai). Svečiams pavyko atsilaikyti vos vieną ketvirtį. Po to jų priešininkai pradėjo spausti ir milžinišku greičiu bėgti į priekį. Antroje varžybų pusėje pradėjo jaustis šeimininkų ekipos nuovargis. Tačiau turėdami didelę persvarą jie galėjo jaustis ramiai. Galutinis rezultatas buvo 99:70.

Pirmasis ketvirtis parodė labai nuožmią kovą. Abi komandos žaidė labai gražų ir greitą krepšinį. Rezultatas visą kėlinuko laiką bangavo ir kisdavo labai dažnai. Pirmasis kėlinys pasibaigė lygiu rezultatu 20:20.

Antrame kėlinuke į aikštę įžengę nuo atsarginių suolelio šeimininkų žaidėjai "sušaudė" varžovus tolimais metimais ir netrukus jų persvara šoktelėjo iki 10 taškų. Ir toliau nemažindami tempo bei puikiai gindamiesi "Projektų Gama GTV & Mobiringas" žaidėjai pradėjo krautis solidesnę persvarą. Prieš ilgąją pertrauką svečiai turėjo jau 18 taškų deficitą 51:33 (31:13).

Trečiajį ketvirtį svečiai pradėjo tragiškai – į savo krepšį praleido 9 taškus be jokio atsako, o jų deficitas išaugo net iki 27 taškų (60:33). Kėlinukui einant link pabaigos šeimininkai sumažino tempą , o tuo pasinaudoję svečiai kėlinuką užbaigė atkarpa 10:0 ir šiek tiek sumažino triuškinamą pranašumą 72:48 (21:15).

Ketvirtame kėlinyje "Projektų Gama GTV & Mobiringas" pradėjo laviruoti savo sudėtimi aikštelėje , taip išvengiant tokių duobių kaip trečiojo kėlinio pabaigoje. Tai jiems pavyko padaryti. Stabiliai žaisdami jie neleido svečiams labiau sumažinti persvaros. Tik pačioje varžybų pabaigoje šeimininkai vėl praleido tuščią atkarpą (10:0), o rungtynės pasibaigė rezultatu 99:70 (27:22).

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesunkiai susitvarkė su "BMS Megapoliu" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:52 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" be vargo susidorojo su "Kautra" (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" nusileido "Kauno tiltams" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:18 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)