Arko vs Birštono SC „Olimpas“ (93:92)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 gegužės 16 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

2 lygoje ‒ į pusfinalį žengė „Arko“

2023 gegužės 16 d., Antradienis, 22:58 val., peržiūros: 331

Antradienį, gegužės 15 dieną, Kauno technologijų mokymų salėje vyko 2 lygos varžybos tarp "Arko" ir Birštono SC „Olimpas“. Tai buvo atkrintamosios, ketvirtfinalio varžybos iki dviejų pergalių. Po pirmųjų dviejų serijoje buvo lygybė – 1:1.

Pirmas rungtynių kėlinyje "Arko" pastatė zoninę gynybą. Penkias minutes lygiai su varžovais laikėsi Birštono SC „Olimpas“ paleido varžovus antroje kėlinio pusėje ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 30:17. Antrajame kėlinyje niekaip apsigynt negalėjo Birštono SC „Olimpas“ ir tai leido "Arko" susikrauti 20 taškų pranašumą. Vis gi, Birštono SC „Olimpas“ rankų nenuleido, užbaigė kėlinį aštriais prasiveržimais ir skirtumams tarp komandų sumažėjo 51:39.

Antroje pusėje Birštono krepšininkų noras nesumažėjo ir puolime atkovoti kamuoliai neleido priešininkams jų triuškinti. Prieš paskutinį kėlinį rezultatas buvo 69:60. Ketvirtajame kėlinyje post-up situacijas labai gerai išnaudoję išgyveno nervų karą ir laimėjo seriją rezultatu 93:92 (30:17, 21:22, 18:21, 24:32).

Kęstutis Juškevičius

II lygos aštuntfinalyje: „Arko“ pergalė prieš „UNO“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Antrame vakaro pusfinalyje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:47 val.)„Kautech ‒ 2“ kiek netikėtai įveikė „Arko“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 20:10 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Ažytėnai“ (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigęs „KSM '93 ‒ Bulvaras“ puolimas neleido įveikti „Arko“ ekipos (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:38 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė ir į finalą keliauja „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)II lygos mažosios taurės bronzininkais tapo „Užveža“ (2023 birželio 06 d., antradienis, 22:53 val.)II-os lygos Mažąjame finale po pratęsimo trečiąją vietą iškovojo „Pikenpokas“ (2023 gegužės 30 d., antradienis, 22:21 val.)2 lygoje ‒ paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Birštono SC „Olimpas“ ir išėjo į kitą etapą. (2023 balandžio 04 d., antradienis, 20:51 val.)II lygos atkrintamosiose: Birštono SC „Olimpas“ išlygino serijos rezultatą nugalėdami „Arko“ (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)