Birštono SC „Olimpas“ vs Klausučių alaus darykla (80:77)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 04 d., Antradienis, 19:30 val. @ Birštono sporto centras, Kęstučio g. 14, Birštonas, LT-59210

2 lygoje ‒ paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Birštono SC „Olimpas“ ir išėjo į kitą etapą.

2023 balandžio 04 d., Antradienis, 20:51 val., peržiūros: 310

Antradienį, balandžio 4 dieną, Birštono sporto centre vyko aštunfinalio atsakomosios 2 lygos varžybos tarp Birštono SC „Olimpas“ ir "Klausučių alaus darykla". Serijoje iki dviejų pergalių pirmavo Birštono SC „Olimpas“.

Pirmas rungtynių kėlinys "Klausučių alaus daryklos" krepšininkams buvo labai nervingas. Daug "lipimo į medį" ir dėl įtampos itin netaiklių tritaškių metimų dėka jiems niekaip nepavykdavo sėkmingai užbaigti pozicinių atakų. Nors kėlinio pabaigoje keli tritaškiai padidino rezultatą, tačiau M. Knyšiaus tritaškis paskutinėmis sekundėmis leido po pirmojo kėlinio Birštono SC „Olimpas“ pirmauti solidžiu pranašumu – 20:13. Antrajame kėlinyje komandos daug baudavosi ir "Klausučių alaus darykla" susidūrė su pražangų problemomis. Nepaisant to, jie užbaigė kėlinį 9:2 atkarpą ir sumažino skirtumą iki 2 taškų – 39:37 Birštono SC „Olimpas“ naudai.

Antra pusė prasidėjo taškas į tašką, komandos ir toliau gausiai rinkosi pražangas ir stojo prie baudų metimo linijos. Prieš lemiamas 10 minučių rezultatas buvo 55:59 "Klausučių alaus darykla" naudai. Ketvirtajame kėlinyje bet kuri komanda galėjo laimėti rungtynes. Geriau pabaigą sužaidė Birštono SC „Olimpas“, apgynė namų sienas ir žengė į kitą etapą rezultatu 80:77 (20:13, 17:26, 18:20, 25:18).

Giedrius Stankūnas

„Arko“ permainingose rungtynėse iškovojo pergalę prieš Birštono SC „Olimpas“ (2023 gegužės 02 d., antradienis, 21:59 val.)II lygos atkrintamosiose: Birštono SC „Olimpas“ išlygino serijos rezultatą nugalėdami „Arko“ (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Permainingose rungtynėse sėkminga Birštono SC „Olimpas“ ekipos pabaiga prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 23:07 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Pikenpokas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš KrepsinioFanai.lt (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:06 val.)KM „Žalgiris“ gana lengvai susitvarkė su Birštono SC „Olimpas“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)Birštono SC „Olimpas“ paliko MB „TR Project“ ekipą be pergalių (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 21:49 val.)Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:06 val.) „Klausučių alaus darykla“ po gražios kovos palaužė „Birštono SC „Olimpas“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 06:08 val.)2 lygoje ‒ į pusfinalį žengė „Arko“ (2023 gegužės 16 d., antradienis, 22:58 val.)