Kautech ‒ 2 vs Užveža (70:63)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 28 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech ‒ 2“ spurtu trečiajame kėlinyje prieš „Užveža“ prasivėrė sau kelią į finalą

2023 gegužės 28 d., Sekmadienis, 21:45 val., peržiūros: 343

Gegužės 28 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos antrosios II lygos Mažosios taurės lemiamos pusfinalio rungtynės tarp „Kautech – 2“ ir „Užveža“ ekipų.

Rungtynių pradžioje „Kautech – 2“ išsiveržė į priekį 8:4, bet tada septynis taškus iš eilės pelnė A.Kručas, po to svečiai dar pridėjo keturis tolimus šūvius, kas leido jiems po pirmo kėlinio pirmauti 27:18.

Antrajame kėlinuke „Užveža“ ekipos taikiklis nuo trijų taškų zonos kiek užsikirto, tačiau „Kautech – 2“ tuo nepasinaudojo ir ženkliau nepriartėjo prie varžovų. Įpusėjus susitikimui 35:41.

Trečiajame kėlinyje po dviejų iš eilės „Kautech – 2“ tritaškių rezultatas tapo lygus 45:45. Po to sekė šeimininkų spurtas 16:0, o trečiasis kėlinys baigėsi sumetus svečiams vos keturis taškus ir esant rezultatui 61:45.

Lemiamame kėlinyje jau krepšys užsirišo „Kautech – 2“ ekipai, kuri per kėlinį įmetė tik devynis taškus, visgi tuo „Užveža“ nepasinaudojo ir varžovų neprisivijo. Galutinis susitikimo rezultatas 70:63 (18:27, 17:14, 26:4, 9:18).

7 taškai

„Pikenpokas“ serijoje su „Užveža“ išsiveržė į priekį (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:59 val.)II lygoje: „Kautech ‒ 2“ turėjo pripažinti „Alta transportas“ pranašumą (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kautech ‒ 2“ sulaukė rimto pasipriešinimo iš „Valpainių“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)2 lygoje ‒ „Užveža“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Kautech ‒ 2“ įveikė sunkiai puolime taškus rinkusius „UNO“ krepšininkus (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ pratęsime įveikė įveikė „Užveža“ komandą (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)„Kautech ‒ 2“ įtikinamai įveikė „Gemavilą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Kautech ‒ 2“ šešioliktfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Valpainius“ (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Kautech ‒ 2“ kiek netikėtai įveikė „Arko“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Kautech ‒ 2“ palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 16:54 val.)