Kauno švara vs GZP ‒ 2 (64:102)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 31 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė

2023 sausio 31 d., Antradienis, 21:42 val., peržiūros: 214

Antradienį, paskutinę sausio dieną, Kauno Švaros sporto salėje įvyko 2 etapo II lygos F pogrupio varžybos tarp šeimininkų- Kauno "Švaros" bei svečių- "GZP ‒ 2".

Rungtynės prasidėjo geresniu "GZP ‒ 2" žaidimu ir po starto 9:3 Kauno "Švaros" krepšininkai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Vaizdas po jos nepasikeitė, nes šeimininkai labai dažnai klysdavo ir jų priešininkams tekdavo tik įmesti greitose atakose iš po krepšio. Du E. Stulginskio tritaškiai dar šiek tiek pataisė vaizdą ir rezultatas po pirmų 10 minučių buvo 25:11. Antrajame kėlinyje aikštelėje vaizdas nesikeitė ir "GZP ‒ 2" toliau dominavo ir nedavė jokios minties Kauno "Švaros" krepšininkams pagalvot apie pergalę. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 50:32. Trečiajame kėlinyje žaidimas apsilygino, bet skirtummas tarp komandų nemažėjo. Abi komandos gerai pataikė į krepšį ir rezultatas prieš paskutines 10 minučių buvo 75:54. Ketvirtajame kėlinyje ir toliau tęsėsi taškų lenktynės, bet dėl varžybų nugalėtojo statuso klausimų nekilo. Galutinis varžybų rezultatas 64:102 (11:25, 21:25, 22:25, 10:27).

Nugalėtojams 22 taškus pelnė M.Stankevičius, 18 pridėjo D.Surginas. Pralaimėtojų gretose 15 taškų pelnė R.Orenko.

2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)2 lygoje ‒ lengva „Ažytėnų“ pergalė (2023 kovo 10 d., penktadienis, 21:00 val.)2 lygoje ‒ į aštuntfinalį žengia „GZP ‒ 2“ krepšininkai. (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:27 val.)2 lygoje ‒ „Kauno Švaros“ antroji pergalė. (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 17:22 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP-2“ pergalė prieš BC „Rhino“ (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)II lygoje: išvargta „Užveža“ pergalė prieš „GZP-2“ (2022 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Pirmoji KK “Žaibo“ pergalė (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:19 val.)Įtemptose varžybose „ICE“ pasiekė pergalę prieš „GZP ‒ 2“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 22:22 val.)„GZP-2“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 sausio 24 d., antradienis, 22:54 val.)Klaidos neleido KK „Žaibas“ ekipai rimčiau pasipriešinti „GZP ‒ 2“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:50 val.)