ICE vs GZP ‒ 2 (84:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 01 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įtemptose varžybose „ICE“ pasiekė pergalę prieš „GZP ‒ 2“

2023 kovo 01 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 288

Trečiadienį, kovo 1 dieną, Kauno technologijų mokymų centro sporto salėje įvyko 2 etapo 2 lygos F pogrupio varžybos tarp "ICE" ir "GZP ‒ 2".

Pirmas rungtynių kėlinys sėkmingai prasidėjo "ICE" komandai, o "GZP ‒ 2" per pirmas 6 minutes išnaudojo abi savo minutės pertraukėlės, o jų varžovai toliau dominavo aikštelėje rezultatu 24:10 po pirmo kėlinio. Po šalto dušo atsigaut bandantys "GZP ‒ 2" krepšininkai po truputį artėjo prie savo varžovų išmėgindami visokias zonines gynybas, kas padėjo išmušti pirmaujančią komandą iš vėžių. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 41:33 "ICE" krepšininkų naudai.

Antroje pusėje pamatėme jau visai kitokį vaizdą aikštelėje ir J. Pilecko bei M. Stankevičiaus duetas tiesiog perlaužė varžybas "GZP ‒ 2" ekipos naudai. Prieš lemiamas 10 minučių rezultatas buvo 63:57 jau "GZP ‒ 2" naudai. Nors atrodė, kad taip gerai 3 kėlinį sužaidus "GZP ‒ 2" jau pabėgs nebepavejamu atstumu, tačiau rungtynės iki paskutinės akimirkos galėjo laimėt bet kuri komanda. Pabaigoje sėkmingai apsigynė "ICE", kurie ir laimėjo varžybas rezultatu 84:80 (24:10, 17:23, 16:30, 27:17).

9 taškai

KM „Žalgiris“  išplėšė pergalę prieš „GZP-2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:08 val.)II lygoje: išvargta „Užveža“ pergalė prieš „GZP-2“ (2022 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)II lygoje: užtikrinta „ICE“ pergalė prieš „Gemavila“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:49 val.)„ICE“ pasiekė antrą pergalę įveikę „Valpainius“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)Klaidos neleido KK „Žaibas“ ekipai rimčiau pasipriešinti „GZP ‒ 2“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:50 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP-2“ pergalė prieš BC „Rhino“ (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„ICE“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Pikenpokas“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Įmonių lygoje ‒ lengva „ICE“ pergalę. (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 21:55 val.)„ICE“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „Kauno švarą“ (2023 vasario 21 d., antradienis, 21:14 val.)