KSM `93 ‒ Bulvaras vs GZP ‒ 2 (94:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Dar viena pergalė į KSM'93 Bulvaras komandos sąskaitą

2023 sausio 11 d., Trečiadienis, 23:52 val., peržiūros: 256

Sausio 11 dieną, Trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos rungtynės tarp salės šeimininkų KSM'93 Bulvaras bei salės svečių komandos GZP-2.

Pirmojo kėlinio metu abi komandos žaidė apylygiai. Visgi, žaidėjo Nr. 13 L.Lukošenkino vedima KSM'93 Bulvaras komanda šį kėlinį laimėjo dviejų taškų persvara, rezultatu 19:17

Antrojo kėlinio metu GZP-2 komanda lipo salės šeimininkams ant kulnų, tačiau neilgam. Taiklūs KSM'93 Bulvaras komandos žaidėjų metimai leido išlaikyti taškų persvarą iki ilgosios pertraukos ir ilsėtis išėjo rezultatu 39:34

Po ilgosios pertraukos negausiai susirinkusi šeimininkų komanda vieną po kito laidė taiklius metimus ir jau praėjus pirmajai kėlinio minutei atitrūko 11 taškų persvara. Kad ir kaip GZP-2 komanda stengėsi sušvelninti rezultatą, KSM'93 Bulvaras komandos žaidėjai negailestingais metimais dar labiau padidino atotrūkį ir kėlinį užbaigė rezultatu 63:51

Ketvirtojo kėlinio metu salės šeimininkai liko žaisti tik 5-iese. Komandos žaidėjas Nr. 15 Š.Bartulis surinkęs 5 asmenines pražangas turėjo likti ant žaidėjų suolelio. Tačiau tai nesustabdė salės šeimininkų ir jie sėkmingai pelnydami taškus šventė pergalę rezultatu 94:75 (19:17, 20:17, 24:17, 31:24)

Tačiau negalime nepasidžiaugti asmeniniais GZP-2 komandos žaidėjų rezultatais. Komandos žaidėjas Nr. 6 M.Stankevičius pelnė net 28 komandos taškus, atkovojo 11 kamuolių ir taip pat išprovokavo 5 pražangas ir tai jam pelnė dvigubą dublį. Taip pat žaidėjas Nr. 42 M.Jonaitis pelnė 9 taškus. Ne ką prasčiau pasirodė ir žaidėjas Nr. 13 E.Rakickas pelnė 8 taškus bei atkovojo 13 kamuolių.

Rezultatyviausias KSM'93 Bulvaras žaidėjas Nr. 7 M.E. Staniukaitis savo komandai pelnė 25 taškus bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Taip pat puikiai pasirodė ir komandos žaidėjas Nr. 13 L.Lukošenkinas, kuris pelnė 23 taškus bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dvigubą dublį pelnė žaidėjas Nr. 77 R. Drulia, kuris savo komandai pelnė 19 taškų bei atkovojo 15 kamuolių. O žaidėjas Nr. 14 D.Jankauskas pelnė 14 taškų bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Pusfinalį pergale pradėjo „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:38 val.)Puiki antra rungtynių pusė atnešė „Kautech ‒ 2“ pergalę prieš „KSM '93 ‒ Bulvaras“ ekipą (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 21:39 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė ir į finalą keliauja „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Į ketvirtfinalį keliauja „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 balandžio 25 d., antradienis, 00:09 val.)II lygos atkrintamosiose: „Lympo“ pergalė prieš „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 balandžio 07 d., penktadienis, 21:19 val.)Birštono SC „Olimpas“ nerado vaistų nuo gerai sutepto „KSM ’93 ‒ Bulvaras” puolimo (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė KSM'93 ‒ Bulvarą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 20:00 val.)Lengvą pergalę įsirašė „Alta transportas“. (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 22:29 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigęs „KSM '93 ‒ Bulvaras“ puolimas neleido įveikti „Arko“ ekipos (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:38 val.)KSM '93 ‒ Bulvaras penkiese įveikė Klausučių alaus daryklą (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 23:48 val.)