BC „Rhino“ vs KSM `93 ‒ Bulvaras (88:106)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 08 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

“KSM ’93 ‒ Bulvaras” užtikrintai įveikė BC „Rhino“ ekipą

2023 sausio 08 d., Sekmadienis, 20:43 val., peržiūros: 229

Sekmadienį, sausio 8 dieną, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „II“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos BC „Rhino” bei svečių “KSM ’93 – Bulvaras”.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Antroje ketvirčio pusėje svečių ekipa sužaidė geresnę atkarpą ir kiek nutolo nuo savo varžovų. Tiesa, BC „Rhino“ toliau nepaleido savo varžovų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:26. Antrojo ketvirčio pradžioje “KSM ’93 – Bulvaras” atitrūko nuo savo varžovų jau dviženkliu skirtumu. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, bet ketvirčio pabaigoje svečiai tik dar labiau pabėgo nuo savo varžovų, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:54.

Trečiojo ketvirčio metu komandos žaidė apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas per daug ir nekito. Šiame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko suregzti sėkmingesnių atkarpų, tad kėlinukas buvo vienodas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:83. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir “KSM ’93 – Bulvaras” iškovojo gana užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 88:106.

Rokas Drūlia

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:27 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ pratęsime įveikė įveikė „Užveža“ komandą (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)Negausiai susirinkę “KSM ’93 ‒ Bulvaras” vyrukai išvargo pergalę prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:36 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigęs „KSM '93 ‒ Bulvaras“ puolimas neleido įveikti „Arko“ ekipos (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:38 val.)KSM '93 ‒ Bulvaras penkiese įveikė Klausučių alaus daryklą (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Alta transportas“ be vargo įveikė „Rhino“ (2023 sausio 02 d., pirmadienis, 21:31 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Užveža“ iššvaistė 19 taškų persvarą, tačiau įveikė BC „Rhino“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Pikenpokas“ turėjo vargo su BC „Rhino“ ekipa (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:04 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ išvengė fiasko ir išplėšė lemiamas rungtynes (2023 balandžio 21 d., penktadienis, 20:14 val.)