Lympo vs UNO (88:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 21:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

R. Dambrausko vedima Lympo komanda sutiruškino UNO

2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 23:30 val., peržiūros: 242

Kovo 19 dieną, Kauno technologijų mokymo centro didžiojoje salėje susitiko salės šeimininkai Lympo bei svečių komanda UNO

Pirmojo kėlinio metu stabiliai startavę Lympo žaidėjai persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos. Nr. 27 R. Dambrausko vedima Lympo komanda jau antrojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklę persvarą. Nors Nr. 3 G. Šuklevičiaus taiklūs tritaškiai UNO komandai bandė gelbėti esamą situaciją – to nepakako. Rezultatu 48:34 komandos išėjo ilsėtis.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje išliko panašus, tačiau emocijos ėmė virti. Neapsieita ir be techninės pražangos. Nors taškų skirtumas ir nebuvo labai didelis, Lympo žaidėjai diktavo rungtynių tempą. Ketvirtojo kėlinio metu pagreitį įgiję Lympo žaidėjai vis tolo ir tolo nuo savo priešininkų. Rezultatu 88:61 (23:18, 25:16, 18:20, 22:7) Lympo švenčia pergalę.

8 taškai

Arši ir nenuspėjama kova ‒ Pergalę šventė UNO (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „UNO“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:25 val.)Emocijų nesuvaldžiusi „Lympo“ ekipa turėjo nusileisti BC „Rhino“ ekipai (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Lympo“ pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 20:03 val.)„Kautech ‒ 2“ įveikė sunkiai puolime taškus rinkusius „UNO“ krepšininkus (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Užtikrintai „ICE“ komandai atsirevanšavę „UNO“ pasiekė aštunfinalį (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 21:50 val.)KM „Žalgiris“ neturėjo vargo su „Lympo“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)II lygos atkrintamosiose: „Lympo“ pergalė prieš „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 balandžio 07 d., penktadienis, 21:19 val.)Atkaklioje dvikovoje „Lympo“ įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 22:26 val.)