Sparta vs Birštono SC „Olimpas“ (84:87)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:40 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Birštono SC „Olimpas“ iššvaistė daugiau kaip 20 taškų pranašumą, bet pratęsimo metu pasiekė pergalę

2022 lapkričio 15 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 235

Lapkričio 15 dieną, 20:40 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Sparta" (šeimininkai) ir Birštono SC „Olimpas“ (svečiai). Daugiau nei pusę rungtynių puikiai atrodę ir dviženklį pranašumą turėję Birštono SC „Olimpas“ krepšininkai ketvirtame kėlinuke leido varžovams ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Komandoms prireikė žaisti pratęsimą ir tik paskutinėmis sekundėmis M. Knyšiaus tritaškis metimas išplėšė pergalę svečiams 84:87 (7:16, 17:24, 25:16, 24:17, 11:14).

Rungtynės prasidėjo abiems komandoms sunkiai renkant taškus, o pirmieji ledus pralaužė svečiai, kurie ėmė tolti. Netrukus puolimo skonį pajutę Birštono SC „Olimpas“ žaidėjai jau mėgavosi žaidimu, skirtumas tapo dviženklis ir prasidedant ilgajai pertraukai jų rankose jau buvo solidus pranašumas 24:40.

Po ilgosios pertraukos Birštono SC „Olimpas“ pranašumas dar labiau šoktelėjo ir perkopė 20 taškų ribą. Svečiai visiškai atsipalaidavo, o tuomet apie save priminė "Sparta". Skirtumas greitai ėmė tirpti ir Birštono SC „Olimpas“ niekaip neatstatė savo kokybiško žaidimo, o galiausiai skirtumas visiškai išnyko ir komandoms teko žaisti pratęsimą 73:73.

Papildomo laiko metu žaidimas buvo labai lygus ir nugalėti galėjo bet kuri ekipa. Vis tik likus žaisti 4 sekundes taiklus M. Knyšiaus tritaškis leido pergalę pasiekti svečiams 84:87.

Kęstutis Juškevičius

Birštono SC „Olimpas“ paliko MB „TR Project“ ekipą be pergalių (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 21:49 val.)Birštono SC „Olimpas“ nerado vaistų nuo gerai sutepto „KSM ’93 ‒ Bulvaras” puolimo (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:06 val.)II lygos atkrintamosiose: Birštono SC „Olimpas“ išlygino serijos rezultatą nugalėdami „Arko“ (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Pikenpokas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš KrepsinioFanai.lt (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:06 val.)Permainingose rungtynėse sėkminga Birštono SC „Olimpas“ ekipos pabaiga prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 23:07 val.)2 lygoje ‒ paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Birštono SC „Olimpas“ ir išėjo į kitą etapą. (2023 balandžio 04 d., antradienis, 20:51 val.)Birštono SC „Olimpas“ pergalė paskutinių sekundžių trilerije prieš „Arko“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 14:20 val.)„Valpainiai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:13 val.)