KM „Žalgiris“ 2005 vs Sparta (93:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 08 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2005 tritaškių lietumi paskandino „Spartą“

2021 gruodžio 08 d., Trečiadienis, 21:27 val., peržiūros: 392

Gruodžio 8 dieną įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" 2005 priemė svečius "Spartą". KM "Žalgiris" 2005 buvo iškovoję keturias pergales ir kartą buvo pralaimėję. "Spartos" sąskaitoje buvo viena pergalė ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje du tritaškius pataikė "Žalgiris", bet praleido du taškus (6:2). Netrukus dar du tritaškiai šeimininkų pasiekė tikslą (12:6). Kėlinio viduryje komandų rezultatyvumas sumažėjo. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos, daugiausiai taiklių tritaškių dėka "Žalgiris" pirmavo rezultatu 19:12. Kėlinio pabaigoje "Žalgiris" padidino persvarą iki 11 taškų (23:12).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė greitai. Trečią minutę komandas skyrė 16 taškų (32:16). Penktą minutę persvara padidėjo iki 20 taškų (37:17). Vėliau komandos žaidė lygiai, o tik paskutinėm kėlinio sekundėm dviem greitom atakom "Žalgiris" padidino persvarą iki 24 taškų (55:31).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė nerezultatyviai, pelnė tik po du taškus (57:33). Vėliau komandos įsibėgėjo ir sužaidus keturias minutes "Žalgiris" buvo priekyje rezultatu 70:42. antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apyligiai, o sužaidus tris kėlinius rezultatas buvo 74:49.

Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė greitai. "Sparta" kovojo, bet "Žalgiris" išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 93:67.

7 taškai

„KM „Žalgiris“ 2005“ įtikinamai nugalėjo „ICE“ (2022 gegužės 17 d., antradienis, 21:07 val.)KM „Žalgiris“ 2005 apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 21:59 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)KM „Žalgiris“ 2005“ nesunkiai įveikė „Ažytėnai“ komandą (2021 lapkričio 12 d., penktadienis, 22:16 val.)„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:24 val.)KM „Žalgiris“ 2005 pirmose pusfinalio rungtynėse įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 gegužės 24 d., antradienis, 21:45 val.)KM „Žalgiris“ 2005 nebe vargo palaužė „Dumblas“ penketuko pasipriešinimą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 21:39 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi KM „Žalgiris“ 2005 pavogė pergalę iš „Sparta“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 23:08 val.)Birštono SC “Olimpas“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Spartą“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 22:29 val.)Puikus KM „Žalgiris“ 2005 puolimas atnešė pergalę prieš „Pikenpokas“ ekipą (2022 kovo 25 d., penktadienis, 21:23 val.)