MB „Užveža“ vs Sparta (70:64)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 balandžio 25 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“

2022 balandžio 25 d., Pirmadienis, 22:24 val., peržiūros: 391

Pirmadienį, balandžio 25 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro salėje įvyko II lygos trečiosios šešiolikfinalio varžybos tarp šeimininkų - „MB „Užveža“ bei svečių – „Sparta“.

Rungtynes komandos pradėjo žaisdamos pasyviai ir tyrinėdamos varžovus. Pusę kėlinio buvo nerezultatyvaus žaidimo, tačiau antroje kėlinio pusėje komandoms pavyko apšilti ir įjungti greitesnį tempą. Šiek tiek geriau pataikyti sekėsi šeimininkams ir po pirmo kėlinio pirmauja „MB „Užveža“ rezultatu 15:14. Nuo antro kėlinio pradžios šeimininkai įjungė dar aukštesnę pavarą ir per pusę kėlinio įgijo 14 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo svečiams nepavyko skirtumą sušvelninti 40:24.

Trečiajame kėlinyje „Sparta“ komandai pavyko užkurti pirtį varžovams. Kietesnis darbas gynyboje privertė šeimininkus šaudyt pro šalį. Praėjus šešioms kėlinio minutėms komandos žaidė apylygiai – 46:32. Sužaidus dar 2 minutes svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 15 taškų – 55:40. Ketvirtajame kėlinyje svečių komanda atliko kelias greitas atakas parodė, kad rimtai galvoja pakovoti šiandien dėl pergalės. Antrojo ketvirčio pusė buvo nerezultatyvi, svečiai prametė keletą gerų metimų iš po krepšio ir vis bandė sumažinti deficitą. Netrukus šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako, o „Sparta“ nutarė gelbėtis trumpomis atakomis ir tolimai metimais, bet jiems tai nepadėjo persverti rezultato savo naudai, o „MB „Užveža“ komanda išlaikė pranašumą savo rankose dėka geros gynybos ir prasto varžovų pataikymo. Susitikimas baigėsi rezultatu – 70:64.

6 rezult. perd.

MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)MB „Užveža“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:33 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Spartą“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 22:00 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)MB „Užveža“ po permainingos kovos palaužė BC „Rhino“ ekipą (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 22:08 val.)KM „Žalgiris“ 2005 tritaškių lietumi paskandino „Spartą“ (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Sparta“ įveikė MB „Užveža“ir išlygino serijos rezultatą (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„MB „Užveža“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkus (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)“Kauno TPMC ‒ 2“ ir antrą kartą susitvarkė su „Sparta“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 20:09 val.)