Pikenpokas vs MB „Užveža“ (70:60)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 08 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pikenpokas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti MB „Užveža“ komandą

2021 gruodžio 08 d., Trečiadienis, 23:22 val., peržiūros: 376

Gruodžio 8 d., 20:40 val., Kauno TPMC sporto salėje, įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Pikenpokas“ ir svečiai – MB „Užveža“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo „Pikenpokas“ ekipos 7 pelnytais taškais iš eilės, vėliau sekė pirmieji 2 taškai MB „Užveža“ ekipos ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – 9:2. Sužaidus dar 3 minutes ir ketvirčiui įpusėjus svečiams pavyko pasivyti varžovus ir persverti rezultatą savo naudai – 11:12 Antroje ketvirčio dalyje šeimininkams pavyko perimti iniciatyvą, bet nuo priešininkų pabėgti didelių taškų skirtumu nepavyko. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu – 23:16. Antrasis ketvirtis prasidėjo „Pikenpokas“ ekipos spurtu – 8:0, tačiau jiems priešininkai neleido toli nutolti ir po truputį bandė pasivyti varžovus. Antroje ketvirčio dalyje svečiai pradėjo daryti daug klaidų, baudų. Tuo tarpu varžovai pasinaudojo proga pradėjo didinti persvarą iki 18 taškų ir privertė varžovus imti minutinę pertraukėlę. Po pertraukėlės MB „Užveža” nepavyko sumažinti skirtumo ir antrasis ketvirtis baigėsi rezultatu – 46:31.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas ir ketvirčiui įpusėjus komandas skyrė 14 taškai. Šeimininkų ekipa įkrito į duobę, pralošė atkarpą – (2:8) ir po trijų ketvirčių komandas skyrė jau tik 10 taškų skirtumas – 58:48. Ketvirtasis ketvirtis kiek sėkmingiau susiklostė svečių ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes pavyko skirtumą tarp komandų sumažinti iki 7 taškų – 63:56. Vėliau komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, kas leido „Pikenpokas“ komandai išlaikyti solidų pranašumą ir rungtynės laimėti rezultatu – 70:60.

Mantas Karauskas

„ICE“ po atkaklios kovos išlygino serijos su MB „Užveža“ rezultatą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Alta transportas” įtemtoje kovoje palaužė MB „Užveža“ krepšininkus (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Pikenpokas“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Sparta“ įveikė MB „Užveža“ir išlygino serijos rezultatą (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Nerezultatyviose, bet atkakliose rungtynėse ‒ „Pusė velnio“ ekipos pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 23:11 val.)Dramatiškame mače „Neveronys ‒ KKA“ pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:14 val.)