Neveronys ‒ KKA vs MB „Užveža“ (86:65)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą

2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 20:27 val., peržiūros: 437

Balandžio 6 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos Didžiosios taurės lemiamos aštuntfinalio rungtynės tarp Neveronys ‒ KKA“ ir MB „Užveža“ ekipų.

Rungtynių pradžioje D.Daugininkas dviem tritaškiais metimais ir rezultatyviu prasiveržimu išvedė MB „Užveža“ ekipą į priekį 9:14. Bet nuo kėlinio vidurio svečių puolimas kiek sustojo, o tuo pasinaudoję Neveronys ‒ KKA“ pirmą kėlinį laimėjo 20:18.

Antrajame kėlinyje ir toliau aikštėje virė atkakli kova – nors ir buvo Neveronys ‒ KKA“ kėlinio viduryje atitrūkę šešiais taškais, tačiau MB „Užveža“ taikliais baudų metimais lygino rezultatą. Įpusėjus susitikimui 35:35.

Trečiajame kėlinuke Neveronys ‒ KKA“ ekipą į priekį patraukė rezultatyvus D. Bukausko žaidimas, kėlinio pabaigoje tritaškį pridėjo G.Purauskas, o tai leido šeimininkams įgyti dviženklį pranašumą 62:52.

Lemiamame kėlinyje šeimininkai užtvirtino savo pergalę, kuri garantavo kelią į sekantį etapą. Galutinis susitikimo rezultatas 86:65 (20:18, 15:17, 27:17, 24:13).

Darius Daugininkas

Dramatiškame mače „Neveronys ‒ KKA“ pergalė prieš MB „Užveža“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Neveronys ‒ KKA“ užbaigė „Pikenpoko“ sezoną (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susidorojo su „Pusė velnio“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išlieka nepralaimėję (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sutriuškino „T.A.D” (105:49) (2021 lapkričio 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„ICE“ po atkaklios kovos išlygino serijos su MB „Užveža“ rezultatą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)„Neveronys ‒ KKA“ panaikino 19 taškų deficitą ir įveikė „Pikenpokas“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)