Kautech vs GZP (104:99)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 spalio 29 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ po dviejų pratęsimų palaužė „GZP“ ir žengė į finalą

2023 spalio 29 d., Sekmadienis, 19:27 val., peržiūros: 292

Spalio 29 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės pusfinalio rungtynės tarp „Kautech“ ir „GZP“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir po M. Cimermano metimo iš po krepšio kėlinio viduryje rezultatas tapo 13:13. Bet tada B.Steponavičius pataikė tritaškį, kelis prasiveržimus padarė A.Babelis, kas leido „Kautech“ ekipai pirmą kėlinį pabaigti pirmaujant 22:17.

Antrajame kėlinuke po I. Krukonio tolimo metimo šeimininkai tolo iki 37:30. Visgi, R.Indrišiūnas ir K.Lazdauskas rezultatyviomis atakomis leido „GZP“ priartėti iki minimumo. Įpusėjus susitikimui 40:39.

Trečiajame kėlinyje po I. Jasiulevičiaus tritaškio svečiai įgijo penkių taškų pranašumą 50:55. Bet „Kautech“ iškart rezultatą lygino 56:56, bet kėlinys baigėsi „GZP“ spurtu 0:7 ir po R. Antanavičiaus tolimo metimo rezultatas tapo 56:63.

Lemiamame kėlinyje po M. Stankevičiaus tritaškio „GZP“ įgijo diženklį pranašumą 58:68. Visgi, tada šeimininkai pataikė tris tolimus metimus ir per minutę persvėrė rungtynių svarstykles 71:70. Nors po I. Krukonio dviejų tritaškių ir B. Steponavičiaus dviejų metimų iš po krepšio „Kautech“ pirmavo 81:78. Visgi, tada „GZP“ pelnė septynis taškus be atsako ir pirmavo 81:85. Bet „Kautech“ nepasidavė ir per likusias 20 sekundžių išlygino rungtynių rezultatą ir komandos stojo žaisti pratęsimą.

Pirmo pratęsimo metu komandos žaidė taškas į tašką ir po K. Lazdausko metimo rezultatas vėl buvo lygus 93:93 ir komandos žaidė antrą pratęsimą. Antrame prątesime „GZP“ iškart šovė į priekį 93:97. Visgi, šeimininkai labai greitai rezultatą išlygino ir svečiams likus žaisti keturiese, iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 104:99 (22:17, 18:22, 16:24, 29:22, 8:8, 11:6).

13 taškų

„Kautech“ nepaliko jokių vilčių „Klausučių alaus darykla“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Kautech“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Bus kaip bus“ (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Kautech“ net ir penkiese neturėjo problemų prieš „UNO“. (2023 spalio 08 d., sekmadienis, 20:20 val.)A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 spalio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)„GZP“ ketvirtame kėlinyje atlošė dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą ir jame patiesė „Kauno kolegiją“ (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 20:54 val.)Nuo pat pradžių pirmavusi „Kautech“ įveikė „ICE“ ir iškovojo Rudens „Laikinosios sostinės“ Didžiąją taurę (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:02 val.)„GZP“ sezoną pradėjo įtikinama pergale (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:51 val.)„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 20:55 val.)„GZP“ šventė lengvą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 spalio 13 d., penktadienis, 09:50 val.)Mažajame finale didelės intrigos nebuvo ‒ „GZP“ lengvai susitvarkė su puolime strigusiu „Arko“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:16 val.)