Rimo & Patikima linija vs GZP (66:97)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 12 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP“ šventė lengvą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“

2023 spalio 13 d., Penktadienis, 09:50 val., peržiūros: 377

Spalio 13d., ketvirtadienį, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 rungtynės tarp „Rimo & Patikima linija“ ir „GZP“ ekipų.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 9:6. Tada, spurto 5:0 ir šeimininkai išsiveržė į priekį. Šią persvarą svečiai sugebėjo sumažinti tik kėlinukui slenkant į pabaigą, taiklių tolimų šūvių dėka, kurie leido „GZP“ ekipai išlyginti rezultatą – 21:21. Antrajame kėlinuke svečiai surengė spurtą 0:9 ir netrukus nutolo (21:30). „Rimo & Patikima linija“ bandė priartėti prie varžovų, tačiau svečiai dar padidino savo persvarą laimėdami atkarpą 13:0 ir susikrovė gana saugią persvarą (27:40). Tokią persvarą GZP krepšininkai išsaugojo iki kėlinuko pabaigos ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 31:45.

Trečiame kėlinuke svečiai toliau nemažindami tempo didino savo persvarą, kuri vienu metu siekė net 26 taškus (33:59). Iki kėlinuko pabaigos šeimininkams nepavyko sumažinti turimo deficito ir GZP pirmavo 42:76. Paskutiniame ketvirtyje komandos sumažino apsukas ir šeimininkai jau nesistengė kovoti dėl pergalės, kuri buvo sunkiai pasiekiama. "GZP" šventė pergalę rezultatu 66:97.

„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 20:55 val.)Puikiai antrąją pusę sužaidusi „Skroblų alėja“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 varžybose susitiko: "Romegas" vs. "Rimo & Patikima linija" (2023 spalio 03 d., antradienis, 23:21 val.)Dramatišką pergalę iškovojo KM „Žalgiris“. (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 21:52 val.)„GZP“ sezoną pradėjo įtikinama pergale (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:51 val.)„GZP“ ketvirtame kėlinyje atlošė dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą ir jame patiesė „Kauno kolegiją“ (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 20:54 val.)Mažajame finale didelės intrigos nebuvo ‒ „GZP“ lengvai susitvarkė su puolime strigusiu „Arko“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 15:16 val.)„Kautech“ po dviejų pratęsimų palaužė „GZP“ ir žengė į finalą (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 19:27 val.)