Ryterna Group vs Aleksotas (72:77)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 17:40 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Aleksotas“ išplėšė pergalę iš „Ryterna Group“ komandos rankų

2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 20:05 val., peržiūros: 1039

Sausio 8 dieną, 17:40 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Ryterna Group" (šeimininkai) ir "Aleksotas" (svečiai). Rungtynių kontrolę jau antrojo kėlinuko metu perėmė šeimininkai, kurie greitai tolo ir ilgą laiką išlaikė dviženklį pranašumą savo pusėje. Vistik "Aleksotas" surado jėgų atsitiesti ir didelių pastangų dėka išlygino rezultatą. Lemiamu metu abi komandos turėjo vienodus šansus laimėti, o dabar jau ir sėkmė buvo svečių pusėje, kurie po atkaklios kovos laimėjo susitikimą rezultatu 72:77.

Rungtynių pradžioje komandos sunkiai įsivažiavo, žaidimas ilgą laiką vyko labai nerezultatyviai, krepšininkai prastai atakavo ir dažnai klydo. Vis tik antroje pirmojo kėlinuko pusėje abi ekipos tarsi susitarusius pradėjo demonstruoti daug rezultatyvesnį ir veržlesnį žaidimą. Rezultatas ir toliau išliko gan lygus, nei vienai ekipai nepavyko nutolti. Lygi kova baigėsi antrojo kėlinuko metu. Šeimininkams pavyko padidinti savo persvarą, o suprastėjęs "Aleksoto" puolimas nieko gero svečiams nežadėjo. Puikiai atakuodami iš arti ir pridėję keletą tritaškių metimų "Ryterna Group" žaidėjai buvo priekyje rezultatu 42:34.

Po ilgosios pertraukos "Ryterna Group" ir toliau didino savo pranašumą, kol vienu metu jiems pavyko pirmauti net 14 taškų pranašumu. Ties šiuo momentu jų žaidimas sustojo. Komanda, matyt, per anksti patikėjo pergale, bent jau puolime žaidėjai ėmė rungtyniauti visiškai be minties, daugelis metimų buvo atliekami skubotai, o gynyboje jiems sekėsi lygiai taip pat prastai. "Aleksotas" spurtavo ir išlygino rezultatą. Tiesa, šeiminikai netrukus vėl nutolo, bet svečiai jau buvo pajutę, jog gali kovoti dėl pergalės. Rungtynėms artėjant į pabaigą intriga vėl sugrįžo, o Edgaro Čižinausko vedami "Aleksoto" žaidėjai netgi pasiekė 4 taškų pranašumą. Nors "Ryterna Group" ir sumažino skirtumą iki minimumo, bet netrukus panaudota pražangų taktika nesuveikė, o svečiai išlaikė persvarą savo pusėje. Rungtynės baigėsi nelengva svečių pergale, rezultatu 72:77.

Ryterna Group: Mantautas Neverbickas – 16 tšk., Mindaugas Andriušaitis – 15 tšk. (14 atk. kam.), Marijus Kasiulis – 11 tšk., Vilius Marcinkevičius – 11 tšk.

Aleksotas: Edgaras Čižinauskas – 28 tšk. (8 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Ignas Vanagas – 19 tšk., Ernestas Andriuškevičius – 15 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Penkiese susirinkę „Rind“ krepšininkai, išplėšė pergalę prieš „Ryterna group“ ekipą (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Compensa“ vos atsilaikė prieš „Ryterna Group“ šturmą (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)„Krepšininkas.Net“ komanda iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Ryterna Group“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 00:27 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)„Aleksotas“ neįveikė „Compensos“ gynybos (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Aleksotas“ nesugebėjo pasipriešinti „ICE“ komandai (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Aleksotas“ po permainingos kovos palaužė „Košmaro“ pasipriešinimą (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 02:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Košmaras“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:51 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)