Ryterna Group vs Rind (62:68)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Penkiese susirinkę „Rind“ krepšininkai, išplėšė pergalę prieš „Ryterna group“ ekipą

2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 23:26 val., peržiūros: 1130

Vasario 6 dieną, Santaros gimnazijoje vyko C lygos rungtynės tarp "Ryterna group" (šeimininkai) ir "Rind" (svečiai) ekipų. Pirmame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, tačiau po ketvirčio priekyje buvo svečiai – 15:11. Antrame kėlinuke "Ryterna" sugebėjo persverti rezultatą ir išsiveržti į priekį – 30:29. Trečiame ketvirtyje šeimininkai toliau išlaikė persvarą – 51:45. Paskutiniame ketvirtyje užvirė nuožmi kova, kurią rungtynių galą geriau sužaidę laimėjo "Rind" krepšininkai.

Rungtynes komandos pradėjo lygiai ir rezultatas po pirmosios kėlinuko pusės buvo 6:6. Tada, šeimininkams pavyko vienu metu išsiveržti į priekį (11:9), tačiau netrukus svečiai išlygino ir persvėrė rezultatą (15:11). Po pirmųjų dešimties minučių 15:11 pirmavo "Rind" krepšininkai.

Antrojo kėlinuko pirmoje pusėje, šeimininkai sugebėjo pasivyti varžovus (17:17). Išlyginus rezultatą, "Ryterna group" sausai laimėjo atkarpą 8:0 ir pirmavo beveik dviženkle persvara (25:17), tačiau svečiai atsakė savo sėkminga atkarpa ir išlygino rezultatą (25:25). Iki kėlinuko pabaigos, komandos žaidė apylygiai ir tik vieno taško persvara, po pirmosios rungtynių pusės pirmavo šeimininkai – 30:29.

Trečiame kėlinuke šeimininkai neleido svečiams artėti ir išlaikė šiokią tokią persvarą. Tiesa svečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą (39:39), tačiau išsiveržti į priekį jiems nepavyko. Po trečiojo kėlinuko 51:45.pirmavo "Ryterna group".

Paskutiniojo ketvirčio pirmoje pusėje, "Rind" laimėjo atkarpą 18:2, kuri leido jiems lemiamame ketvirtyje pirmauti 63:54. Šią persvarą svečiai išlaikė iki rungtynių galo ir šventė pergalę rezultatu 68:62.

Ryterna Group: Vilius Marcinkevičius – 14 tšk., Antanas Silvestravičius – 13 tšk. (13 atk. kam.), Marijus Kasiulis – 7 tšk.

Rind: Žilvinas Radzevičius – 28 tšk. (13 išpr. praž.), Tomas Každailis – 18 tšk., Linas Mecelis – 12 tšk. (9 išpr. praž.)

Interviu pateiktas video galerijos skiltyje.

Visas rungtynes pirmavę „Žaliai-Balti“ krepšininkai įveikė „Ryterna group“ ekipą (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)„Aleksotas“ išplėšė pergalę iš „Ryterna Group“ komandos rankų (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)„Krepšininkas.Net“ komanda iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Ryterna Group“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 00:27 val.)Intrigą sugrąžinę „Rind“ krepšininkai nusutrukdė LCP KK „Ragams“ išlyginti serijos rezultato (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:49 val.)„Compensa“ vos atsilaikė prieš „Ryterna Group“ šturmą (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno SRC ‒ 2“ nugalėjo „Ryterna Group“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Rind“ pirmą pergalę pasiekė sutriuškindami „Kauno Liberalai“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:57 val.)