LYTAGRA vs TIME TEAM (88:48)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 13 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

Daugiau nei įtikinama "Lytagros" pergalė

"Lytagra" nepasigailėjo jaunų KKL debiutantų
2007 gegužės 13 d., Sekmadienis, 20:45 val., peržiūros: 4838

Šiandien J.Dobkevičiaus mokykloje susitiko šeimininkų statusą turėjusi "Lytagros" bei "Time team" ekipos. Pergalę užtikrintai iškovojo šeimininkai, nugalėję varžovus rezultatu 88:48. Šiose varžybose buvo pagerintas vienas KKL rekordas. "Lytagros" žaidėjas Tomas Pribušauskas blokavo net 8 metimus ir pagerino ankstesni rekordą, kuris priklausė Laimonui Zvegui iš "Korio grupės" ( 7 blokai).

Jau nuo pat rungtynių pirmųjų minučių „Lytagra“ nusprendė nejuokauti ir tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jie labai greitai atitolo nuo varžovų ir sužaidus pirmąsias dešimt minučių pirmavo 22:6.

Antroje dvikovos atkarpoje vaizdas buvo lygiai toks pat. Labai sėkmingai gindamiesi, šeimininkai neleido priešininkams lengvai kvėpuoti. „Time team“ ekipa žymiai pralaimėjo kovą dėl atšokusio kamuolio. Po dviejų ketvirčių komandas jau skyrė net 28 taškai.

Po pertraukos „Lytagra“ net neketino mažinti apsukų. Demonstruodami tokį patį žaidimą, šeimininkai po trijų kėlinukų turėjo 41 taško pranašumą. Tik ketvirtajame ketvirtyje jie šiek tiek atsipalaidavo ir leido svečiams laimėti paskutinias dešimt minučių 22:21. Tačiau tai nieko nelėmė. Triuškinančią pergalę rezultatu 88:48 iškovojo „Lytagra“.

Po rungtynių abiejų ekipų treneriai teisėjams skyrė po 10 balų.

31 tašką pelnęs ir net 15 kamuolių atkovojęs Leonardas Ivanovas, buvo naudingiausias nugalėtojų gretose ( 47 naud.kfc.). Ramūnas Bagdonas pridėjo 24 taškus ir 9 rezultatyvius perdavimus ( 33 naud.kfc.). Tomo Pribušausko sąskaitoje 19 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir net 8 blokuoti metimai ( 19 naud.kfc.).

Svečių ekipoje išsiskyrė G.Vaikauskas ir Andrius Beržininkaitis, atitinkamai pelnę 18 ir 14 taškų.

Triuškinanti "ARV Auto" pergalė (2007 gegužės 16 d., trečiadienis, 22:37 val.)"Lytagra" toliau tęsia pergalingą žygį (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:03 val.)"Kauno energija" - "Laikinosios sostinės" pusfinalyje (2007 birželio 07 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)"Lytagra" be didesnio vargo prasibrovė į ketvirtfinalį (2007 birželio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Lytagra" pranašumą įrodė tik paskutiniame kėlinyje (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:37 val.)Jaunieji "Time Team" krepšininkai "Sporto Fėjai" priešinosi tik pusantro kėlinio (2007 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:37 val.)