LYTAGRA vs TORNADO - 90 & RUSTEDA (72:40)Laikinoji sostinė M » Atkrintamosios rungtynės
2007 birželio 03 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g.

"Lytagra" be didesnio vargo prasibrovė į ketvirtfinalį

Sustabdyti Donatą Paulauską jauniesiems "tornadiečiams" buvo per sudėtinga užduotis
2007 birželio 03 d., Sekmadienis, 22:47 val., peržiūros: 4435

Šiandien paaiškėjo "Kauno energijos" varžovė "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės ketvirtfinalyje. Ja tapo "Lytagros" ekipa, savo namuose rezultatu 72:40 sutriuškinusi "Tornado – 90 & Rustedos" krepšininkus. Viskas aišku tapo jau po pirmojo kėlinuko, kurį šeimininkai laimėjo 22:6 ir taip padėjo pamatus pergalei.

Nuo pat rungtynių pradžios „Lytagra“ nusprendė nejuokauti ir tvirtai perėmusi iniciatyvą pradėjo tolti nuo varžovų – 4:0, 14:4. Žymiai pranokdami januosius priešininkus ūgiu, jie rinkosi vieną kamuoliį po kito. Svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Per pirmąjį ketvirtį jie pelnė tik 6 taškus ir turėjo net 16-os taškų deficitą – 6:22.

Antrajame ketvirtyje vaizdas nepasikeitė. Šeimininkai ir toliau nemažindami apsukų vis tolo ir tolo. „Tornado – 90 & Rusteda“ dažnai pažeidinėjo taisykles, ko pasekoje jų oponentai įgydavo teisę į baudos metimus. Daugiau nei pusę taškų šioje dvikovos atkarpoje „Lytagra“ surinko būtent baudos metimais. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 27 taškai.

Po pertraukos intrigos jau nebebuvo. Visiems jau ir taip buvo aiškus nugalėtojas. Tereikėjo sulaukti dvikovos pabaigos, kad sužinoti galutinį rezultatą. Po trečiojo ketvirčio šeimininkai pirmavo 56:23, o nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui jų persvarą siekė net 32 taškus – 72:40.

Abiejų ekipų treneriai teisėjamas skyrė po 10 balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Donatas Paulauskas, pelnęs 22 taškus. Tomo Pribušausko ir Ramūno Bagdono sąskaitoje atitinkamai 15 ir 13 taškų.

Svečių ekipoje pasižymėjo Šarūnas Zablockis, surinkęs 17 taškų. Ž.Danielius ir Mantas Kleiza įmetė po 5

.„Drausmingai žaidėm ir pelnytai nugalėjom. Tačiau ir varžovai galėjo bet kuriuo metu iššauti“, – po varžybų teigė nugalėtojų treneris Ričardas Petraitis.

"Lytagra" pranašumą įrodė tik paskutiniame kėlinyje (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:37 val.)"Kauno energija" - "Laikinosios sostinės" pusfinalyje (2007 birželio 07 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)"Lytagra" toliau tęsia pergalingą žygį (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:03 val.)Daugiau nei įtikinama "Lytagros" pergalė (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:45 val.)Kovoje dėl patekimo į kitą etapą "Tornado-90&Rusteda" žengė tvirtą žingsnį (2007 gegužės 22 d., antradienis, 19:29 val.)Levas Iljonskis atvedė "Kauno vandenis" į pergalę (2007 gegužės 18 d., penktadienis, 22:05 val.)"Energijos Sistemų Servisas" sugebėjo palaužti jaunuosius "Tornado-90 & Rustedos" krepšininkus (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Tornado - 90 & Rusteda" nušlavė "Kautros" ekipą (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:19 val.)