Brentex Trailer vs Grande (69:51)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer“ netikėtai lengvai įveikė „Grande“ ekipą

2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 20:39 val., peržiūros: 908

Balandžio 10 dieną, 18:40 val., „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ 2017 metų taurės G pogrupyje pirmaujančios ekipos – „Brentex Trailer“ (šeimininkai) ir „Grande“ (svečiai), iki šiol iškovojusios po vieną pergalę.

Pirmajame kėlinuke rungtynėse vyko lygi kova ir po taiklaus Š. Mickaus metimo rezultatas buvo lygus 6:6. Kėlinuko antroje pusėje „Grande“ po dviejų tikslių E. Petrausko tolimų metimų įsiveržė į priekį 12:16, tačiau D. Grigaičio ir M. Jašinsko metimai vėl leido persverti rezultatą aikštelės šeimininkų naudai 17:16.

Antrajame kėlinuke tritaškiais prapliupo A.Dervinskas, pataikęs tris tolimus metimus, vieną dar pridėjo jo komandos draugas P.Daunys ir „Brentex Trailer“ pirmavo 29:23. Kėlinuko pabaigoje tas pats P.Daunys įsūdė dar vieną tolimą metimą, tritaškį pridėjo ir I.Konovalenko, o šeimininkai pabėgo 39:30.

Ir toliau „Brentex Trailer“ krepšininkai buvo puikūs mesdami tolimus metimus. Po M. Jašinsko šūvio kėlinuko viduryje aikštelės šeimininkai jau pirmavo 49:36. Per likusias tris minutes kėlinuke abi ekipos įmetė vos vieną tašką, o „Brentex Trailer“ ir toliau laikė persvarą savo naudai 49:37.

Paskutiniajame rungtynių ketvirtyje D.Grigaitis taip pat prisidėjo prie savo ekipos toliašaudės artilerijos. Kėlinuko viduryje nuo lentos pataikęs tritaškį šis krepšininkas padidino šeimininkų persvarą iki 61:41. Kėlinuko pabaigoje nieko ypatingo neįvyko, o „Brentex Trailer“ šventė svarbią pergalę rezultatu 69:51 (17:16, 22:14, 10:7, 20:14).

Brentex Trailer: Vytenis Gintautas – 13 tšk., Paulius Daunys – 12 tšk., Aurimas Dervinskas – 11 tšk.

Grande: Vilius Jacikas – 16 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Emilijus Petrauskas – 13 tšk., Augustas Šuopys – 10 tšk.

„Grande“ nelengvai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:29 val.)„Brentex Trailer“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.) „Brentex Trailer“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Team Five“ (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 21:04 val.)Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)Tik po pratęsimo „Grande“ įveikė Alytaus „Vakarai“ ekipą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios žengė į Didžiosios taurės pusfinalį (2017 gegužės 09 d., antradienis, 00:00 val.)„Grande“ neturėjo jokio vargo su „Team Five“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Grande“ po atkaklaus mūšio žengė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 16:32 val.)„Grande“ komanda išvargo pergalę prieš „Artstone“ bei išsikovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)