Grande vs Alytaus „Vakarai“ (74:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Tik po pratęsimo „Grande“ įveikė Alytaus „Vakarai“ ekipą

2017 balandžio 13 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 926

Ketvirtadienį V. Kuprevičiaus pagrindinė mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „Grande“ ir svečių teisėmis atvykę Alytaus „Vakarai“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 5:6). Šeimininkams pavyko surengti keletą greitų atakų, kur pranašumas išaugo iki 4 taškų. Po minutės pertraukėlės Alytaus „Vakarai“ susitvarkė su gynyba ir iki kėlinuko pabaigos išlygino rezultatą ( 11:11). Antrame ketvirtyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir tolo nuo varžovų ( 13:18). Vis dėlto, „Grande“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir su kiekviena minute ėmė mažinti skirtumą, kol galiausiai susigrąžino lyderio vaidmenį. Paskutinėmis sekundėmis A.Pankos taiklus dvitaškis metimas išvedė svečius į priekį – 26:28.

Po ilgosios pertraukos V.Kapočius žaidė nesustabdomai ir „Grande“ įgijo 8 taškų pranašumą ( 40:32). A.Panka tempė komandą ant pečių, tačiau jo vieno pastangų nepakako ir šeimininkai toliau išlaikė susikrautą pranašumą ( 49:40). Ketvirtą kėlinį Alytaus „Vakarai“ pradėjo „sausa“ atkarpa 6:0. Svečiai toliau žaidė užsivedę ir išlygino rezultatą ( 53:53). Rungtynių pabaigoje užvirė permaininga kova, tačiau išsiaiškinti nugalėtojo prireikė pratęsimo – 63:63.

Pratęsimą Alytaus „Vakarai“ pradėjo kaip iš natų ir surengė spurtą 6:0, tačiau „Grande“ atsakė tuo pačiu ir komandas skyrė vienas taškas ( 70:69). A.Pankas smeigė tritaškį metimą , tačiau E.Petrauskas atsakė tuo pačiu. Likus žaisti 20 sekundžių šeimininkai realizavo tik vieną baudos metimą ( 74:73). Paskutinė ataka priklauso Alytaus „Vakarai“, tačiau visi trys metimai skriejo pro šalį ir „Grande“ iškovojo pergalę, rezultatu – 74:73 (11:11, 15:17, 23:12, 14:23, 11:10)

„Kesko Senukai“ po pratęsimo įveikė Alytaus „Vakarus“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Grande“ neturėjo jokio vargo su „Team Five“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Grande“ nelengvai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:29 val.)„Brentex Trailer“ netikėtai lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 20:39 val.)„Grande“ po atkaklaus mūšio žengė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 16:32 val.)„Grande“ komanda išvargo pergalę prieš „Artstone“ bei išsikovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Team Five“ patyrė gėdingą nesėkmę (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Brentex Trailer“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)