VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (74:62)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 09 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

Sėkmingas ketvirtasis kėlinys leido "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" iškovoti kiek netikėtą pergalę

2013 sausio 09 d., Trečiadienis, 23:05 val., peržiūros: 2666

Šį trečiadienio vakarą (01.09), "Kovo 11-osios" vidurinėje mokykloje, "Vėjų Linija & Garliavos Duona" "Įmonių" lygos "Sportturo" pirmenybių "Didžiosios" taurės "G" pogrupio rungtynėms priėmė vienus iš grupės lyderių "Hidraulines Sistemas & Kompiutera – PLŽMMC". Gana netikėtą pergalę rezultatu 74:62 šventė "Vėjų Linija & Garliavos Duona". Nuo pat susitikimo pradžios šeimininkai išsiveržė į priekį ir susikrovė pranašumą. Visgi, trečiajame ketvirtyje "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" padidino apsukas ir persvėrė rezultatą, tačiau "Vėjų Linija & Garliavos Duona" atsigavo ir laimėjo lemiamą kėlinį 21:10, o tuo pačiu ir rungtynes. Tai buvo 4 jų pergalė iš 9 galimų ir ji kiek pagerino situaciją lentelės dugne esančiai "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai". Tuo tarpu, "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" su 8 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais bent jau trumpam atsidūrė 1-oje vietoje.

Susitikimas prasidėjo kiek vangokai ir porą minučių rezultatas buvo 2:0. Vis dėlto, vėliau "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pralaužė ledus ir, vedini Lauryno Varno (6 taškai), išsiveržė į priekį 5 taškais (10:5). "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" neketino paleisti varžovų ir jau netrukus, po Sauliaus Klimkevičiaus tritaškio, atstatė pusiausvyrą rungtynėse. Visgi, ketvirčio pabaigoje kiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie, naudodamiesi netaikliais varžovų metimais, surengė kelias greitas atakas ir laimėjo atkarpą 9:1. Po pirmųjų 10 minučių jie buvo priekyje 8 taškais -21:13.

Antrajame kėlinuke "Vėjų Linija & Garliavos Duona" rado dar vieną būdą pralaužti svečių gynybą: paprasčiausiu deriniu 2 prieš 2, kuriame puikiai veikė kamuolius gerai skirsčiusio Martyno Varno ir Andriaus Railos tandemas. Pastarasis pelnė 6 komandos taškus iš eilės ir leido padidinti šeimininkų persvarą jau iki 13 taškų (29:16). Vėliau žaidimas išsilygino ir skirtumas tarp ekipų kurį laiką nekito. Kėlinio pabaigoje įsivažiavo "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros – PLŽMMC" lyderis Tadas Vasiliauskas, kurio 6 taškai iš eilės leido sumažinti komandos deficitą iki 8 taškų. Komandos patraukė ilsėtis rezultatui esant 40:32.

Po pertraukos "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" tęsė savo sėkmingą atkarpą ir spurtavo net 15:2, taip pirmą kartą mače persverdami rezultatą savo naudai (42:47). Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo tas pats Tadas Vasiliauskas, savo aštriais reidais po krepšiu pelnęs 8 taškus. "Vėjų Linija & Garliavos Duona" vis strigo puolime, tačiau praėjus kiek daugiau negu 5 minutėms rado savo buvusį žaidimą ir mynė svečiams ant kulnų. Kėlinio pabaigoje po spurto 9:3 jiems pavyko susigrąžinti pranašumą ir prieš lemiamą atkarpą pirmauti 1 tašku – 53:52.

Ketvirtąjį kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo Laurynas Varnas, tačiau "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" toliau žengė koja kojon. Artėjant kėliniui link vidurio ir "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" pirmaujant 2 taškais (58:56) svečiai papuolė į šiokią tokią duobę. Tuo sėkmingai naudojosi šeimininkai, kurie pelnė 8 taškus be atsako į pasimetusių varžovų krepšį ir padidino atotrūkį jau iki 10 taškų (66:56). "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" dar bandė gelbėtis (66:62), tačiau laiko jau buvo per mažai. "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" pergalę rezultatu 74:62 vainikavo gražus Martyno Varno dėjimas likus 2 sekundėms.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Andrius Raila, kurio sąskaitoje 25 taškai (9/10 dvitaškiai), 9 atkovoti kamuoliai, 3 blokai ir 34 naudingumo balai. Ypač ženkliai prie pergalės taip pat prisidėjo Martynas Varnas, atlikęs trigubą dublį – 14 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų, bei Laurynas Varnas (25 taškai).

Tarp pralaimėjusiųjų pasižymėjo Tadas Vasiliauskas, kuris įmetė 28 taškus (0/12 tritaškiai), atkovojo 15 kamuolių ir išprovokavo 7 pražangas. Taip pat dvigubą dublį atliko ir Vytis Šalčius, pelnęs 14 taškų ir sugriebęs 11 atšokusių kamuolių. 18 taškų į komandos kraitį įnešė Saulius Klimkevičius.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

TomTJ2013 sausio 10 d., 20:12 val.

O as manau kad 1 etapo kad pergales persinesa i 2 etapa kaip tik saziniga tu komandos sakaita kurios stengiasi nuo cemponato pradzios o ne pradeda zaisti po nauju metu. 1. Ka reiskia sunkesniu pogrupiu ir ka reiskia lengvesniu, kuris cia toks auksto lygio specas ir gali tai ivertinti taip tiksliai kad isdetystu komandas nuo 1 iki 30, manau neivieno nera. 2. Traumos ne traumos cia nepasiteisinimas, mes patys gavome 8 pralaimejimus ir isejome be pergaliu i kita etapa bet negirdejau is komandos neivieno verkslenimo kad mes uz kaska is kitu grupiu buvome stipresni ar silpnesni mastant teoriskai, vyruciai pergales reikia imti ne zodziais o darbais. 3. Si sistema buvo primta tam kad nebesikartotu eile metu pries naujus 20*0 rezultatu ir tyciniu pralaimejimu, tokiu komandu kiekviena sezona buvo ne viena ir ne dvi, tame tarpe buvote ir jus. Bet prie sios sistemos deje sitokiu rezultatu arbe neliko arba pasitaike 1-2 nedaugiau nes uz 20*0 tasku niekas negauna ir jau jiems tai gali itakoti 2 etapo rezultatus, todel daug komandu buvo priverstos eiti i varzybas ir pralaimeti tycia aiksteleje bet ne namuose :) 4. Angsiau ir 20*0 pries naujus metus buvo prie 5-6 komandu. 5. Taip nuostatai buvo paskelbti veliau, bet valdybos priimti ir patvirtinti buvo rugsejo menesio pradzioje, tai padare ne vienas Esmis ir ne vienas zmogus. Del velavimo itakojo komandu prisijungimas arba neprisijungimas prie Imoniu lygos, kaip tu galvoji pateikti nuostatus jei viena savaite tunyre 38 komandos o kita jau 40,, o dar po savaites 39, pasiulyk gal kaska? Ir pabaigai, jusu pasiulimus apsavarstysime, bet ir kitu pasiulimus nepamirsime, todel per vasara bukite aktyvus ir siulikite naujoves :)

Zekas2013 sausio 10 d., 15:26 val.

Sveikinu! Saunuoliai :)

O del nuostatu pasikeitimo, sutinku - tik jie visiems vienodi, traumos toks dalykas jau nuo kurio neapsisaugosi.. ;)

alphas2013 sausio 10 d., 12:59 val.

Iš tikrųjų neteisinga, kad pergalės/taškai persikėlė iš I etapo į II etapą, nes:

1. Sunkesniuose I etapo pogrupiuose dalyvavusios ekipos atsinešė mažiau taškų, lengvesniuose - daugiau, ir tai nesulygina galimybių II etape, o didžioji/mažoji taurės ir yra tam, kad sulygintų galimybes.

2. Konkrečiai mums susiklostė panašiai dėl traumų, kai I etapo antroje pusėje daug rungtynių buvo pralošta, bet patekom į didžiają taurę ir mažai turime šansų išsikapstyti su visais perkeltais pralaimėjimais - tai vėlgi pažeidžia idėją didžiojoje taurėje sulyginti komandų galimybes.

3. Panaši situacija gali gautis ir mažojoje taurėje, kai dėl traumų ar kitų priežasčių, šansai patekti į atkrintamasias rungtynes nubraukiami dar net neprasidėjus II etapui, nes perkeliami visi II etapo pralaimėjimai - tai pažeidžia idėją mažojoje taurėje sulyginti komandų galimybes.

4. Anksčiau, t.y. ankstesniais metais, taip nebūdavo. Visada būdavo taip, kad II etape taškai skaičiuojami iš naujo.

5. Nuostatai dėl II etapo tvarkos buvo paskelbti gerokai pavėluotai (kai pats to paprašiau organizatorių), tad skelbiant pavėluotai neturėtų būti netikėtumų (kitaip pažeidžiami teisėti lūkesčiai).

Prašome organizatorių apsvarstyti ir nustatyti tinkamą skaičiavimo tvarką.

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" šventė pergalę išvykoje (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)"Sabonio KC Admin" neturėjo problemų su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:29 val.)Trečias kartas nemelavo ir "Vėjų Linija & Garliavos Duona'' įveikė ''Omegą'' (2013 kovo 08 d., penktadienis, 21:37 val.)Permainingoje kovoje "Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Detas H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:41 val.)"Kauno oro uostas - Lana Lecta" įveikė "Vėjų liniją - Garliavos duoną" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 23:05 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:02 val.)Tik penkiese rungtyniavę "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" krepšininkai nusileido "Autotoja & Ekodora" ekipai (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:38 val.)"Kauno orouostas & Lana lecta" įrodė savo pranašumą prieš "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 21:13 val.)