LIETUVOS GELEŽINKELIAI vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (80:92)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius

2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 22:42 val., peržiūros: 2774

Gruodžio antrą dieną, įmonių lygos grupės varžybose, Kauno kolegijoje susitiko Lietuvos Geležinkeliai (šeimininkai) ir Vėjų Linija & Garliavos Duona (svečiai). Labai rezultatyvias rungtynes, kuriose dominavo puolimas laimėjo svečiai rezultatu – 80:92. Vėjų Linijai tai buvo trečia pergalė per penkis susitikimus, o Geležinkeliams ketvirtasis pralaimėjimas per šešis susitikimus.
Pirmasis kėlinys prasidėjo septyniais iš eilės Geležinkelių taškais, į kuriuos tik po dviejų su puse minutės dvitaškiu atsakė Laurynas Varnas – 7:2. Kitą pusantros minutės atkarpą 7:8 laimėjo Garliavos Duona ir sumažino atsilikimą iki – 14:10. Septynis taškus be atsako surinko Vėjų Linija ir išsiveržė į priekį pirmą kartą šį vakarą. Penkiais taškais iš eilės atsakė Geležinkeliai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko du taškai, o tuomet kėlinį šešiais taškais paeiliui užbaigė svečiai ir po pirmo ketvirčio jie priekyje – 21:25.
Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų tritaškiais, o tuomet atkarpą 5:2 laimėjo Geležinkeliai ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 29:30. Septynis taškus peiliui surinko svečiai ir padidino skirtumą iki 8 taškų. Atkarpą 5:2 laimėjo Geležinkeliai ir sumažino deficitą iki penkių. Kėlinį 7:0 užbaigė svečiai ir po dviejų kėlinių – 34:46.
Trečią ketvirtį po keturis taškus apsikeitė komandos ir taip prabėgo pirmos dvi minutės. Per kitas dvi dar 6:5 laimėjo Geležinkeliai ir sumažino atsilikimą iki vienuolikos. Atkarpą 6:3 laimėjo Vėjų linija ir vėl skirtumas – 47:61. Po keturis taškus apsikeitė komandos – 51:65. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas padidėjo dar vienu tašku – 56:71.
Ketvirtą kėlinį dar bandė kabintis Geležinkeliai, tačiau į kiekvieną jų bandymą priartėti, Vėjų linija turėjo atsakymus ir galutinis rungtynių rezultatas – 80:92.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – Rungtynės gavosi treniruočių pobūdžio, palakstėm, pasitreniravom ir dar laimėt pavyko nors susirinkom tik penkiese.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Laurynas Varnas (30, 11 atk. kam., 29 naud. bal.), Andrius Raila (29, 21 atk. kam., 45 naud. bal.), Remigijus Rapalas (16) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Andrius Čibiras (23, 5 per. kam.), Mindaugas Rudzevičius (21, 7 rez. perd., 26 naud. bal.), Mantas Kvedaras (14), Lukas Žemaitis (11) taškų.

Įspūdingame trileryje Ryterna po pratęsimo palaužė Lietuvos Geležinkelius (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 23:14 val.)Permainingoje kovoje "Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Detas H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:41 val.)Sėkmingas ketvirtasis kėlinys leido "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" iškovoti kiek netikėtą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:05 val.)"Sabonio KC Admin" neturėjo problemų su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:29 val.)Tik penkiese rungtyniavę "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" krepšininkai nusileido "Autotoja & Ekodora" ekipai (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)Tik antroje rungtynių pusėje"IT-taškas.lt" įveikė "Lietuvos geležinkelius" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 23:01 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" šventė pergalę išvykoje (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)"Krasta Auto Kaunas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Vėjų Liniją & Garliavos Duoną" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:45 val.)"Kauno Grūdai" vargo su "Vėjų Linijos - Garliavos Duonos" penketuku iki paskutinių sekundžių (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)Sabonio KC pranoko Lietuvos Geležinkelius (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)