Sporto manija – 2 vs BC „Sporto fėja“ & Detagama (72:87)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 06 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Mūšyje dėl pirmos vietos grupėje pergale džiaugėsi BC „Sporto fėja & Detagama“

2015 spalio 06 d., Antradienis, 22:15 val., peržiūros: 1143

Antradienį, spalio 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ rungtynės, tarp vietos „Sporto manijos – 2“ ir svečių BC „Sporto fėjos & Detagamos“ ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė apylygiai, todėl favoritas pernelyg neišryškėjo. Antrame kėlinuke aukštesnę pavarą puolime įjungę svečių krepšininkai ėmė tolti nuo varžovų. Sėkmingą puolimą BC „Sporto fėja & Detagama“ pademonstravo ir po ilgosios pertraukos, ko pasekoje įgijo solidų pranašumą išlaikė jį iki susitikimo pabaigos bei džiaugėsi pergale rezultatu 72:87 (27:28, 9:18, 10:20, 26:21).

Rungtynės prasidėjo taikliais abiejų ekipų tolimais metimais, po kurių kiek atitrūko aikštės šeimininkai, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės pelnęs M. Pažėra persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Kiek vėliau žaidimas ir vėl išsilygino ir abi komandos viena po kitos rinko taškus, tačiau taiklūs T. Padegimo ir M. Lisajevičiaus tolimi metimai leido BC „Sporto fėjai & Detagamai“ įgyti penkių taškų pranašumą. Nepaisant to, „Sporto manijos – 2“ snaiperiai A. Šukys ir T. Ilčiukas atsakė taip pat tolimais metimais, ko pasekoje nedidelį pranašumą įgijo šeimininkai. Kėlinuko pabaigoje abi ekipos apsikeitė trumpomis atkarpomis, tačiau svečių gretose nesulaikomai kelias atakas sužaidęs P. Vaškevčius išvedė savo komandą į priekį. 27:28.

Antrame kėlinuke aktyvų puolimą pademonstravusi BC „Sporto fėja & Detagama“ surengė spurtą 0:11, kurio dėka atitrūko nuo priešininkų dvylikos taškų skirtumu. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos vienu taikliu baudos metimu, po kurio sekė dar keturi svečių taškai, padidinę skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Vis tik, kelis epizodus sėkmingai sužaidęs M.Kudirka sugebėjo kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau dar vieną tritaškį smeigė gražiais dėjimais žiūrovus prieš tai džiuginęs T.Padegimas. Vis gi, kėlinuką sėkmingiau sužaidę „Sporto manijos – 2“ krepšininkai sušvelnino deficitą iki dešimties taškų. 36:46.

Po ilfosios pertraukos aikštės šeimininkų gretose puikią formą pademonstravo buvęs BC „Sporto fėjos & Detagamos“ narys L. Ivanovas, kuris pelnė septynis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų, tačiau čia pat M. Pažėros reido bei efektingo T. Padegimo dėjimo dėka skirtumas tarp komandų ir vėl šoktelėjo iki dviženklio. Po vieno iš dviejų taiklaus A. Šukio baudos metimo sekė dar vienas BC „Sporto fėjos & Detagamos“ spurtas 0:12, kurio didžiausias iniciatorius buvo D. Gudeliauskas, iš jų pelnęs septynis taškus. Vis tik, ketvirtį dviem taikliais baudų metimais užbaigęs A. Šukys sušvelnino savo komandos atsilikimą iki dvidešimties taškų. 46:66.

Paskutinė rungtynių dalis greičiausiai buvo tapusi tik formalumu, tačiau šių dienų krepšinyje toks deficitas nėra didelė tragedija, tą puikiai įrodė ir aikštės šeiminininkai. Nors ketvirtį geriau pradėjo D. Gvildžio kariauna, tačiau aštuonis taškus iš eilės kartu pelnę M.Mackevičius ir T. Ilčiukas sumažino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. Vis tik, tokį varžovų žygį dar vienu įspūdingu dėjimu nutraukė T.Padegimas, kas galutinai palaužė priešininkus. Per likusį laiką dar dviem taikliais tolimais metimais pasižymėjo O. Brazdžionis ir taip galutinai nuskandino „Sporto manijos – 2“ laivą. 72:87.

Po pergalės Darius Gvildys kalbėjo: „Visiškai nejuokaujant gali būti, jog varžovų pataikymui įtakos turėjo tai, jog jiems teko prastesnės sąlygos, vienas iš krepšių buvo be tinklelio, tai, manau, komandai apšilinėti tai turi nemažai įtakos ir, galbūt, tai įtakojo jų pataikymo procentą. Šiaip visos rungtynės buvo geros, gal kažkokį vieną momentą mums labiau pasisekė ir tiek. Aš manau, jog šia komandą dar sutiksim ir labai tikiuosi, jog finale“.

„Sporto manija – 2“: Mantas Kudirka – 15 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Šukys – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Tautvydas Ilčiukas – 10 tšk.

BC „Sporto fėja & Detagama“: Tadas Padegimas – 21 tšk., Osvaldas Braždžionis – 13 tšk., Paulius Vaškevičius – 11 tšk., Matas Lisajevičius – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Gudeliauskas – 11 tšk.

Kauno mero Mažosios taurės A pogrupio starte ‒ užtikrinta BC „Sporto fėjos“ & Detagamos pergalė (2015 rugsėjo 23 d., trečiadienis, 22:12 val.)Dramatiškame finale „Sporto Manija ‒ 2“ minimaliu skirtumu nuskriaudė BC „Sporto Fėją & Detagamą“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Po atkaklios ir emocingos kovos finalą pasiekė „Sporto manija ‒ 2“ (2015 spalio 16 d., penktadienis, 23:06 val.)BC „Sporto Fėja & Detagama“ su „Kauno Rami“ vargo tik rungtynių pradžioje (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 22:25 val.)BC „Sporto fėja“ & Detagama lengvai peršoko ketvirtfinalio barjerą (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 22:09 val.)BC „Sporto Fėja & Detagama“ paskutiniame kėlinyje išsigrynino kelialapį į finalą (2015 spalio 16 d., penktadienis, 22:53 val.)„Sporto fėja & Detagama“ užbaigė pirmąjį etapą laimėdama prieš „Galerą“ (2015 spalio 09 d., penktadienis, 22:00 val.)„Sporto manija ‒ 2“ su žeme sulygino savo varžovus (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 22:47 val.)„Sporto manija ‒ 2“ nugalėjo BC „BOOM“ ir keliauja į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:38 val.)„Sporto manija ‒ 2“ prieš dieną patirtą pralaimėjimo kartėlį išliejo ant „UNO“ (2015 spalio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)