BC „BOOM“ vs Sporto manija – 2 (89:97)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 spalio 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija ‒ 2“ nugalėjo BC „BOOM“ ir keliauja į pusfinalį

2015 spalio 13 d., Antradienis, 22:38 val., peržiūros: 1217

Spalio 13-osios vakarą Kauno kolegijos sporto arenoje įvyko Kauno mero mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susigrūmė D pogrupio lyderiai BC „BOOM“ ir A pogrupyje antrąją vietą užėmę „Sporto manijos – 2“ krepšininkai. Visas rungtynes priekyje buvę svečiai varžovų neleido prisivyti ir laimėjo rungtynes rezultatu 89:97 (20:35, 21:15, 19:25, 29:22).

Standartiškai „Sporto manija – 2“ pradėjo nuo to, ką moka geriausiai – tritaškių metimų. Per pirmąjį kėlinį pataikę 6 tolimus metimus jie netruko atsiplėšti nuo priešininkų ir įgyti dviženklį pranašumą – 20:35.

Antrojoje rungtynių dalyje komandos įsivėlė į labiau pozicinį žaidimą, kuris buvo parankesnis BC „BOOM“ ekipai, o komandoje pastebimiausias buvo A.Lencevičius, neturėjęs lygių visuose rodikliuose. Nardęs po varžovų krepšiu ir pataikęs „neįmanomus“ metimus visų rungtynių metu, neleido „Sporto manijai – 2“ įgyti persvarą, po kurios galima būtų lengviau atsipūsti.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tempas išliko – daug kontaktinio krepšinio nekenkė abiems komandoms, bet svečių ekipa stebuklingais būdais po gynyboje atkovotų kamuolių rasdavo vieną iš savo žaidėjų po varžovų krepšiu ir tokiu būdu pelnė nemažai taškų. Po prasčiau sužaisto antrojo ketvirčio, šį kėlinį pavyko šiek tiek atsitiesti ir įgyti 15 taškų persvarą – 60:75.

Lemiamas ketvirtis buvo tikras išbandymas „Sporto manijos – 2“ krepšininkams, kurie dėl slidžios aikštelės, pasimokę po griuvimų, stengėsi laikytis atokiau nuo baudos aikštelės, o kaip tyčia, BC „BOOM“ gynyba neleido laisviems mesti tritaškių. Vienintelis krepšininkas, nepabūgęs iššūkių buvo R.Issak, kuris aktyviai kovojo dėl atšokusių kamuolių ir bandė susidoroti su priešininkais po krepšiniu. Nors, rungtynėms slenkant link pabaigos, skirtumas nežymiai mažėjo BC „BOOM“ naudai, visgi komanda nesiėmė pražangų taktikos ir leido rungtynėms tekėti sava vaga, dėl ko teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 89:97.

„Sporto manija – 2“ vyr. treneris Modestas Vaškūnas:

– Sunkokai šiandien sekėsi žaisti, nepavyko įmesti 100 taškų. Kodėl?

– Visgi RKL komanda, reikia tai vertinti. Mes – mėgėjai, jie – profesionalai.

– Tai, kaip mėgėjai prieš profesionalus, teigiamai vertinate savo pasirodymą?

– Taip, manau, kad mes tikrai padarėme viską.

BC „BOOM“ vyr. treneris Laisvydas Gudaitis:

– Praktiškai visas rungtynes žaidėte apylygiai, bet visgi nepavyko pasiekti lūžio, nebuvo tokių atkarpų, kad perimti iniciatyvą, bet kas iš tikrųjų pakišo koją?

– Aišku, gynyba. Labai jau skylėta gynyba. Jau vien pati pradžia buvo, kad prasileidome penkis tritaškius, nors ir buvo kalbėta, kad priešininkai metikų komanda ir iš arti turime prižiūreti, bet vien rungtynių pradžia neleido žaidėjams susikoncentruoti gynyboje. Vien penkis tritaškius prasileisti per kelias minutes jau daug ką pasako. Varžovai tą pranašumą įgijo nuo pat rungtynių pradžios ir, jeigu mes kažkokią geresnę atkarpą sužaidžiame puolime, tai lieka spragos gynyboje, kas varžovams leisdavo šiek tiek pabėgti į priekį, tai taip rezultatas visas varžybas ir šokinėjo. Iš esmės, reziumuojant, visų varžybų tėkmėje nepavyko stabiliai sužaisti gynyboje.

BC „BOOM“: Artūras Lencevičius – 37 tšk. (dvigubas dublis: 11 išpr. praž.), Justinas Merkys – 17 tšk., Dovydas Baranauskas – 7 tšk.

„Sporto manija – 2“: Deividas Rinkūnas – 23 tšk. (8 rezult. perd.), Andrius Šukys – 19 tšk., Leonardas Ivanovas – 14 tšk., Renatas Issak – 12 tšk.

„Sporto Manija ‒ 2“ nepaliko jokių vilčių „Kauno Rami“ ekipai (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Sporto manija ‒ 2“ su žeme sulygino savo varžovus (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 22:47 val.)„Sporto manija ‒ 2“ prieš dieną patirtą pralaimėjimo kartėlį išliejo ant „UNO“ (2015 spalio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)Dramatiškame finale „Sporto Manija ‒ 2“ minimaliu skirtumu nuskriaudė BC „Sporto Fėją & Detagamą“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Ketvirto kėlinio pradžioje atsiplėšę BC „BOOM“ krepšininkai pasiekė trečią pergalę iš eilės (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:33 val.)Po atkaklios ir emocingos kovos finalą pasiekė „Sporto manija ‒ 2“ (2015 spalio 16 d., penktadienis, 23:06 val.)Po lengvo nokdauno atsitiesę BC „BOOM“ krepšininkai patiesė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ (2015 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:57 val.)BC „Boom“ sezono startą vainikavo įspūdingu laimėjimu (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)Mūšyje dėl pirmos vietos grupėje pergale džiaugėsi BC „Sporto fėja & Detagama“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:15 val.)