Kautech vs R2P Sport (114:79)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 vasario 05 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ sutriuškino keturiese rungtynes užbaigusius „R2P Sport“ krepšininkus

2023 vasario 05 d., Sekmadienis, 22:07 val., peržiūros: 302

Vasario 5 dieną, 19:00 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "I" lygos komandos "Kautech" (šeimininkai) ir „R2P Sport“ (svečiai). Vos penkiese atvykę svečiai neturėjo didelių vilčių ir visų rungtynių metu stebėjo tolstančius varžovus, o susitikimo pabaigoje dėl pražangų likę vos keturiese neatsilaikė prieš puikų puolimą demonstravusius "Kautech" žaidėjus 114:79 (28:20, 29:17, 32:20, 25:22).

Rungtynės prasidėjo dar šiek lygiu žaidimu, bet jau pirmojo kėlinuko metu šeimininkai nutolo ir tvirtai kontroliavo rungtynių tempą. Abi komandos mažai dėmesio skyrė gynybai, buvo daug greitų atakų, o prasidedant ilgajai pertraukai "Kautech" buvo priekyje rezultatu 57:37.

Po ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko, „R2P Sport“ turėjo taupyti jėgas ir saugotis dėl pražangų, nes neturėjo nei vieno keitimo. Skirtumas augo ir galiausiai pasiekė net 30 taškų ribą. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę dėl pražangų limito „R2P Sport“ rungtynes užbaigė keturiese. Susitikimas baigėsi rezultatu 114:79.

Dinas Mickūnas

„Kautech“ nepasigailėjo „R2P Sport“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Kautech“ antrose pusfinalio rungtynėse įveikė „GZP“ ir pateko į finalą (2023 gegužės 02 d., antradienis, 22:57 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kautech“ palaužė „Kauno švaros“ krepšininkus (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„GZP“ nepasipriešino „R2P Sport“ (2023 sausio 14 d., šeštadienis, 15:49 val.)„Kautech“ gana lengvai įveikė „7bet x Reunion“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)„GZP“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Kautech“ pervažiavo „LSU“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 18:36 val.)„Kautech“ I lygos pusfinalį pradėjo pergale prieš „GZP“ (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:14 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „R2P Sport“ visgi pralaimėjo „Kauno švara“ ekipai (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Kautech“ iškovojo užtikrintą pergalę (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 19:46 val.)