R2P Sport vs Kauno TPMC (95:106)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 27 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„R2P Sport“ turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ pranašumą

2022 kovo 27 d., Sekmadienis, 17:12 val., peržiūros: 381

Kovo 27 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno TPMC" priemė svečius "R2P Sport" komandą. "Kauno TPMC" buvo laimėję dešimt kartų ir du kartus pralaimėję. "R2P Sport" savo sąskaitoje turėjo tris pergales ir devynis pralaimėjimus.

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno TPMC", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 7:2. Vėliau komandos žaidė rezultatyviai, "Kauno TPMC" taikliai metė tritaškius, o prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo 21:10. Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 22 taškų (37:15).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 23 taškų (40:17). Vėliau komandos žaidė apyligiai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei "Kauno TPMC" pirmavo rezultatu 48:27. Devintą minutę "R2P Sport" sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (51:41), o "Kauno TPMC" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "R2P Sport" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (53:46).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki aštuonių taškų (59:51). "Kauno TPMC" buvo padidinę persvarą iki keturiolikos taškų, bet septintą minutę skirtumas vėl sumažėjo (62:71), o minutės pertraukėlės paprašė "R2P Sport". Sužaidus tris kėlinius 10 taškų persvara buvo "Kauno TPMC" pusėje (80:70).

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė greitai, o "Kauno TPMC" padidino persvarą iki 14 taškų (94:80). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apyligiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 106:95.

22 taškai

„R2P Sport“ ekipa turėjo pripažinti „Reunion“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Sporto garantas“ sutriuškino „Kauno TPMC“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Reunion“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno TPMC“ krepšininkus (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 22:37 val.)„R2P Sport“ įveikė jaunuosius „Lietuvos sporto universiteto“ krepšininkus (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 23:18 val.)„R2P Sport“ laimėjo pirmas pusfinalio serijas rungtynes prieš „GZP“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„R2P Sport“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„R2P Sport“ rimtai patampė nervus „Sporto garantui“, bet pergale džiaugėsi pastarieji (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:23 val.)„R2P Sport“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 22:47 val.)I lygos nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ „Sporto garantas“ penketuko pergalė prieš „Kauno TPMC“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė įtikinamą pergalę (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 16:59 val.)