Krepšinio komanda vs Krepsiniofanai.lt 1 (89:58)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 21 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Krepšinio komanda“ įveikę „Krepsiniofanai.lt 1“ komandą iškovojo bilietą į pusfinalį

2024 gegužės 21 d., Antradienis, 20:25 val., peržiūros: 67

Gegužės 21 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko Pavasario "Sportturo" tauės 2024 m ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Krepšinio komanda" priemė svečius "Krepsiniofanai.lt 1".

Rungtynes geriau pradėjo "Krepšinio komanda", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 7:2. Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė septyni taškai (2:9). Netrukus "Krepsiniofanai.lt 1" paprašė minutės pertraukėlės (14:2). Antroje kėlinio pusėje atsigavo ir "Krepsiniofanai.lt 1" puolimas. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė 11 taškų (23:12).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Krepsiniofanai.lt 1" pelnė keturis taškus be atsako ir minutės pertraukėlės privertė paprašyti "Krepšinio komandą" (23:16). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 10 taškų (31:21). Antroje kėlinio pusėje "Krepsiniofanai.lt 1" bandė vytis varžovus, bet "Krepšinio komanda" kėlinio pabaigoje padidino persvarą iki 15 taškų (44:29).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Krepsiniofanai.lt 1" sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (44:34). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Krepšinio koamdnos" persvara vėl padidėjo iki 15 taškų (52:37). Antroje kėlinio pusėje "Krepšinio komanda" dar labiau padidino persvarą (61:44).

Sužaidus tris ketvirto kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 20 taškų (67:47). Antroje kėlinio pusėje "Krepšinio komanda" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 89:58.

7 taškai

„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipą (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Krepšinio komanda“ po atkaklios kovos palaužė „ICE“ ir keliaują į finalą (2024 gegužės 27 d., pirmadienis, 21:58 val.)Po ilgosios pertraukos prabudę „Krepsiniofanai.lt 1“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:47 val.)„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę iškovojo “Rimo & Patikima linija”! (2024 gegužės 28 d., antradienis, 22:37 val.)„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „Krepšinio komanda“. (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Potencialas“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2024 gegužės 14 d., antradienis, 21:31 val.)„RIO-RTZ Motors“ grįžo iš 22 taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo aštuntfinalyje. (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:01 val.)„ICE“ turėjo vargo, bet pasiekė pergalę (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 17:17 val.)“Rimo & Patikima linija” po įtempto trilerio įveikė „Krepšinio komandą“ (2024 balandžio 30 d., antradienis, 22:04 val.)