Potencialas vs Krepsiniofanai.lt 1 (96:78)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 gegužės 14 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Potencialas“ perkopė ketvirtfinalio barjerą

2024 gegužės 14 d., Antradienis, 21:31 val., peržiūros: 90

Gegužės 14 dieną, 19:10 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „Sportturas“ "Didžiosios" taurės 2024 komandos "Potencialas" (šeimininkai) ir "Krepsiniofanai.lt 1" (svečiai). Komandos stojo žaisti ketvirtfinalio rungtynių. Nors pirmus du kėlinukus vyko labai atkakli kova taškas į tašką, bet po ilgosios pertraukos "Potencialas" perėmė iniciatyvą ir rungtynių pabaigoje jau nutolo net ir triuškinamu atstumu. Susitikimas baigėsi rezultatu 96:78 (24:26, 23:17, 27:24, 22:11).

Rungtynių pradžioje abi komandos labai lengvai rinko taškus, dominavo greitas ir rezultatyvus žaidimas. Antrame ketvirtyje "Krepsiniofanai.lt 1" ėmė tolti, tačiau varžovai spėjo stabilizuoti situaciją ir prasidedant ilgajai pertraukai jau "Potencialas" buvo priekyje 47:43.

Antroje rungtynių dalyje kurį laiką "Krepsiniofanai.lt 1" dar sugebėjo atsilaikyti, tačiau pražangos labai apribojo jų gynybą ir galiausiai "Potencialas" perlaužė rungtynes. Skirtumas žaibiškai išaugo ir vos per keletą minučių intrigos nebeliko. Per likusį laiką komandos jau tiesiog sutvarkė formalumus, o susitikimas baigėsi rezultatu 96:78.

Nedas Turauskas

„Potencialas“ pergalingai pradėjo penktadienį (2024 balandžio 26 d., penktadienis, 20:21 val.)„Potencialas“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Dust2“ (2024 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„Potencialas“ lengvai įveikė „Promatechą“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Potencialas“ sustojo ketvirtame kėlinuke ir užleido vietą finale „Batniavos seniūnija“ ekipai (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Potencialas“ po pratęsimo iškovojo „Sportturas“ „Didžiosios“ taurės bronzą (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipą (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Potencialas“ Pavasario „Sportturo“ 2024 taurę pradėjop pergale prieš „Kaunas Mayhem ‒ 2“ (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:50 val.)Po ilgosios pertraukos prabudę „Krepsiniofanai.lt 1“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:47 val.)„Krepšinio komanda“ įveikę „Krepsiniofanai.lt 1“ komandą iškovojo bilietą į pusfinalį (2024 gegužės 21 d., antradienis, 20:25 val.)