ICE vs Krepšinio komanda (61:64)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 gegužės 27 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Krepšinio komanda“ po atkaklios kovos palaužė „ICE“ ir keliaują į finalą

2024 gegužės 27 d., Pirmadienis, 21:58 val., peržiūros: 92

Gegužės 27 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ Mažosios taurės 2024 pusfinalio rungtynės tarp „ICE“ ir „Krepšinio komanda“ ekipų.

Rungtynių pradžioje „Krepšinio komanda“ rėmėsi tolimais metimais, per pirmą kėlinį jų sumetė penkis, kas leido iškart tolti dviženkliu pranašumu. Po pirmo kėlinio 10:21.

Antrajame kėlinuke kiek atsigavo „ICE“ puolimas, veržliu žaidimu pasižymėjo L.Čiginskas, tritaškį pridėjo A.Luckus, o šeimininkai artėjo iki 28:33.

Trečiojo kėlinio pradžioje po dviejų iš eilės A. Luckaus tritaškių „ICE“ išsiveržė į priekį 36:35. Bet į tai iškart dviem tolimais šūviais atsakė ir svečių ekipos žaidėjas M.Dilpšas, vėl leidęs „Krepšinio komanda“ ekipai nutolti penkiais taškais. Visgi, „ICE“ labai greitai atstatė lygybę, o pasibaigus trečiajam kėliniui rezultatas buvo 50:50.

Lemiamame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir likus dvidešimt sekundžių trimis taškais priekyje buvo „Krepšinio komanda“, tačiau savo ataką rengė „ICE“, tačiau du mesti tritaškiai buvo netikslūs. Galutinis susitikimo rezultatas 61:64 (10:21, 18:12, 22:17, 11:14).

24 atk. kam.

„OLD Galera“ po atkaklios kovos susitvarkė su „ICE“ (2024 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Krepšinio komanda“ įveikę „Krepsiniofanai.lt 1“ komandą iškovojo bilietą į pusfinalį (2024 gegužės 21 d., antradienis, 20:25 val.)„Batniavos seniūnija“ po permainingos kovos perkopė ketvirtfinalį (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 22:32 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Old Galera“ (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 22:27 val.)„Sportturas“ taurėje nelengvą pergalę iškovojo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „Krepšinio komanda“. (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)A. Luckaus benefisas ketvirto kėlinio pradžioje atnešė „ICE“ ekipai pergalę prieš „Promatecha“ ekipą (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 20:21 val.)„OLD Galera“ po pratęsimo čiupo „Sportturas“ Mažosios taurės bronzą (2024 gegužės 28 d., antradienis, 21:09 val.)“Rimo & Patikima linija” po įtempto trilerio įveikė „Krepšinio komandą“ (2024 balandžio 30 d., antradienis, 22:04 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę iškovojo “Rimo & Patikima linija”! (2024 gegužės 28 d., antradienis, 22:37 val.)