Rimo & Patikima linija vs Kauno tiltai (51:69)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 16 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Įmonių lygos starte „Rimo & Patikimos linijos“ debiutą apkartino „Kauno tiltai“

2016 spalio 16 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 1209

Sekmadienį, spalio 16 dieną, Garliavos Jonučių mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Rimo & Patikimos linijos“ ir svečių „Kauno tiltų“ ekipų. Rungtynių pradžia buvo apylygė, tačiau vėliau savo pranašumą įrodę svečiai atitrūko nuo varžovų, ko pasekoje sezoną atidarė pergale. 51:69 (10:20, 12:14, 13:22, 16:13).

Susitikimą kiek geriau pradėję aikštės šeimininkai įgijo keturių taškų atotrūkį, tačiau čia pat spurtą 0:8 surengę „Kauno tiltai“ perėmė iniciatyvą ir per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos atotrūkį tik didino. (10:20). Antrojo ketvirčio pradžioje iš toli pasižymėjęs E.Eičas kiek pagerino „Rimo & Patikimos linijos“ padėtį, tačiau greitame puolime taškus puikiai rinkę svečių krepšininkai tuoj pat atstatė buvusią pusiausvyrą. Kiek vėliau solo pasirodymą surengęs L.Ratautas surinko penkis taškus iš eilės, taip sumažindamas skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę svečiai susigrąžino dviženklį atotrūkį. 22:34.

Po ilgosios pertraukos „Kauno tiltus“ į priekį tempė M. Staskevičiaus ir M. Mažeikos duetas, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devyniolikos taškų. Pavieniais metimais taškus rinkę aikštės šeimininkai vis labiau klimpo priešininkų gynybos gniaužtuose, kurie surengė dar vieną spurtą 0:10 ir atitrūko jau 27-iais taškais. Nepaisant to, kėlinuko pabaigoje atsigavę „Rimo & Patikimos linijos“ žaidėjai sugebėjo sužaisti atkarpą 6:0 bei sušvelninti atsilikimą iki 21-ieno taško. (35:56). Paskutinė rungtynių dalis tebuvo tik formalumas, ką puikiai suprasdami „Kauno tiltai“ kiek atsipalaidavo, Tuo puikiai pasinaudoję aikštės šeimininkai pradėjo rinkti taškus, tačiau nei kiek nenusileidę ir lygiai tuo pačiu atsakydavę svečiai varžovams neleido net pagalvoti apie pergalę. 51:69.

„Rimo & Patikima linija“: Linas Ratautas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Arvydas Rudžianskas – 13 tšk., Rytis Karauskas – 4 tšk.

„Kauno tiltai“: Mindaugas Staskevičius – 33 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 14 tšk. (9 rezult. perd.), Tomas Kmitas – 10 tšk. (8 rezult. perd., 7 perimt. kam.)

„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)Užtikrintas žaidimas rungtynių pabaigoje lėmė „Rimo & Patikima linija“ krepšininkų pergalę (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 20:40 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai nugalėjo „Kauno tiltai“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:37 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Kauno tiltų“ pergalė (2017 vasario 07 d., antradienis, 00:27 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)Rimo&Patikima Linija buvo svetingi ir atidavė pergalę Enerstenai (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)