Kauno tiltai vs Kauno technologijos universitetas (59:45)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Lyderių akistatoje ‒ „Kauno tiltų“ pergalė

2017 vasario 07 d., Antradienis, 00:27 val., peržiūros: 985

Pirmadienį Jachklubo sporto salėje įvyko Įmonių „Baltik Sport“ lygos pirmenybės, kur jėgas surėmė „Kauno tiltai“ (10/2) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno technologijos universitetas“ (KTU) (10/3).

Rungtynėms prasidėjus abi komandos demonstravo aukštą tempą, tačiau ne vienai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 5:4). „Kauno tiltams“ pavyko užpulti keletą greitų atakų ir pranašumas išaugo iki 5 taškų. „KTU“ surado spragas gynyboje, kur išsimetė laisvi metimus ir išlygino rezultatą ( 9:9). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai išnaudojo varžovų pražangų limitą ir pasididino pranašumą iki 4 taškų – 15:11.

Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu ( 20:11). „Kauno tiltai“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir svečiai pribuvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės „KTU“ ėmė mažinti skirtumą, tačiau E.Daunora smeigė tritaškius metimus ir išlaikė savo komandai pranašumą – 32:25.

Po ilgosios pertraukos tarp abiejų komandų užvirė tikras chaosas ( 34:28). Likus žaisti tris minutes abi komandos sukrapštė vos 5 taškus. Per likusį laiką ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir „KTU“ atsilikinėjo 6 taškais – 40:34.

Ketvirtą ketvirtį „Kauno tiltai“ pradėjo užtikrintai ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą. Šeimininkai toliau nestabdė apsukų, kur diktavo savo sąlygas ir pasisidino atotrūkį iki 15 ( 54:39). Likęs laikas buvo tik formalumas. „Kauno tiltai“ neišbarstė pranašumo ir iškovojo pergalę, rezultatu – 59:45.

Kauno tiltai: Evaldas Jančauskas – 14 tšk. (13 atk. kam.), Eimantas Daunora – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Edvinas Gramauskas – 12 tšk.

Kauno technologijos universitetas: Tomas Kivaras – 12 tšk., Laurynas Andriuškevičius – 11 tšk., Antanas Kilas – 6 tšk.

Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno tiltų“ pergalė prieš „Callcredit“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)Nerezultatyviame vakaro derbyje ‒ „KTU“ pergalė (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 11:38 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)„Kauno tiltai“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:17 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)Per ketvirtą kėlinį vos du taškus sukrapštę „Kauno tiltai“ krito prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 00:03 val.)Įmonių lygos starte „Rimo & Patikimos linijos“ debiutą apkartino „Kauno tiltai“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai nugalėjo „Kauno tiltai“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:37 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)