Rimo & Patikima linija vs ASS & Endress + Hauser (74:80)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą.

2017 sausio 08 d., Sekmadienis, 23:08 val., peržiūros: 1227

Sekmadienį, sausio 8 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje, įvyko įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Rimo & Patikima linija" ir svečiuose žaidę "ASS & Endress + Hauser" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Rimo & Patikima linija" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (19:13). Antrame kėlinyje kiek sėkmingiau pavyko sužaisti "ASS & Endress + Hauser" ekipai, kuriai po dviejų kėlinių pavyko persverti rezultatą savo naudai – (37:42). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai – (53:59). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai dar bandė vytis savo varžovus, bet rungtynių gale tiksliau sužaidę svečiai išsaugojo turėtą persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (74:80).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Rimo & Patikima linija" 7 iš eilės pelnytais taškais, po kurių savo pirmuosius 2 taškus pavyko pelnyti "ASS & Endress + Hauser" ekipa ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (7:2). Sužaidus dar 2 minute ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko dar labiau atsiplėšti nuo savo varžovų – (12:4). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, po kurių pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (19:13).

Antrą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos po kelias tikslias atakas, po kurių sužaidus 3 kėlinio minutes komandas skyrė tie patys 6 taškai – (26:20). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko pelnyti 7 taškus iš eilės, po kurių pirmaujanti ekipa pasikeitė – (26:27). Sužaidus dar apie 2 minutes rezultatas buvo lygus – (30:30). Per likusį kėlinio laiką "ASS & Endress + Hauser" ekipa surengė spurtą – (7:12) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:42).

Trečio kėlinio pradžia šiek tiek geriau pavyko pradėti šeimininkams, kuriems per pirmą minutę pavyko prie varžovų priartėti iki minimumo – (46:47). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus "ASS & Endress + Hauser" ekipai pavyko atitolti 5 taškais – (44:49). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, po kurių nei vienai, nei kitai ekipai nepavyko geriau sužaisti. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (53:59).

Ketvirtą kėlinį tvirčiau pradėjo "ASS & Endress + Hauser" ekipa, kuriai sužaidus 4 minutes pavyko padidinti skirtumą iki dviženklio – (57:68). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų išaugo iki 14 taškų – (59:73). Visgi rungtynėms baiginėjantis "Rimo & Patikima linija" ekipai pavyko stoti į lemiamą šturmą. Šeimininkai surengė puikią atkarpą – (15:5) ir likus žaisti nepilną minutę komandas skyrė jau tik 6 taškai – (72:78). Visgi per likusį laiką didesnio stebuklo sukurti nepavyko, svečiai išlaikė minimalią persvarą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu – (74:80).

Po pralaimėtų rungtynių "Rimo & Patikima linija" ekipos treneris kalbėjo: "Turbūt neįvertinome varžovų šiandieną. Turėjome ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį, bet turbūt neįvertinome patys savo jėgų ir varžovų. Penki žaidėjai negali visų rungtynių tempti, o atsarginiai žaidėjai šiai dienai yra fiziškai silpnesni."

Rimo & Patikima linija: Arvydas Rudžianskas – 31 tšk. (5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Jonas Navackas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Rudžionis – 12 tšk.

ASS & Endress + Hauser: Giedrius Prabulis – 21 tšk. (7 perimt. kam.), Marijus Dimša – 18 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Liudas Kurtinaitis – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Čepkauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)Ketvirtajame kėlinyje „ASS & Endress + Hauser“ komanda palaužė „Rapala“ ekipą (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:41 val.)„ASS & Endress + Hauser“ tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:16 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)Net 18 taškų deficitą per kėlinį panaikinę „Best 4 You“ išplėšė pratęsimą ir palaužė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:37 val.)Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)