Potencialas vs C Basket (99:94)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2024 gegužės 29 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Potencialas“ po pratęsimo iškovojo „Sportturas“ „Didžiosios“ taurės bronzą

2024 gegužės 29 d., Trečiadienis, 21:18 val., peržiūros: 114

Gegužės 29 dieną, 19:00 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Sportturas“ "Didžiosios" taurės 2024 komandos „Potencialas“ ir "C Basket". Komandos stojo žaisti mažojo finalo rungtynių. Kova buvo tokia atkakli, kad nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo. „Potencialas“ per papildomą laiką įrodė, kad yra vertesni medalių ir laimėjo rungtynės rezultatu 99:94 (18:20, 18:18, 27:25, 22:22, 14:9).

Jau nuo susitikimo pradžios buvo galima nujausti, kad kova bus atkakli ir permaininga. Abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o skirtumas visą laiką išliko itin mažas. Iki pat ilgosios pertraukos nei viena pusės nesugebėjo susikurti nors kiek didesnio pranašumo, o po dviejų kėlinukų "C Basket" pirmavo rezultatu 36:38.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas nei kiek nepasikeitė. Laikas bėgo, o intriga visą laiką išsilaikė maksimali. Rungtynių pabaigoje abi komandos turėjo geras atkarpas, o viskas sprendėsi paskutinėmis atakomis. A. Gavelio dvitaškis su sirena išplėšė "C Basket" komandai pratęsimą 85:85.

Papildomo laiko metu „Potencialas“ startavo itin galingai ir greitai nutolo per 9 taškų ribą. Toks pranašumas tapo lemiamu ir per likusį laiką varžovai atsitiesti nesugebėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 99:94.

Mažojo finalo MVP tapo Mindaugas Čibiras.

Justis Sinkevičius

„C Basket“ iškovojo nesunkią pergalę „Sportturas“ taurei (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Potencialas“ Pavasario „Sportturo“ 2024 taurę pradėjop pergale prieš „Kaunas Mayhem ‒ 2“ (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Potencialas“ pergalingai pradėjo penktadienį (2024 balandžio 26 d., penktadienis, 20:21 val.)„Potencialas“ lengvai įveikė „Promatechą“ (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Potencialas“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Dust2“ (2024 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)Po atkaklios kovos „Kelių priežiūra“ įveikė „C Basket“ ekipą ir žengia į „Sportturas“ taurės Didįjį finalą (2024 gegužės 22 d., trečiadienis, 20:04 val.)„Potencialas“ perkopė ketvirtfinalio barjerą (2024 gegužės 14 d., antradienis, 21:31 val.)„Potencialas“ sustojo ketvirtame kėlinuke ir užleido vietą finale „Batniavos seniūnija“ ekipai (2024 gegužės 19 d., sekmadienis, 22:02 val.)Permainingose rungtynėse „C Basket“ palaužė G. Kurtinaičio vedamą „Old Galera“ ekipą (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:07 val.)Sportturas taurėje: Batniavos seniūnijos pergalė prieš C Basket (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:02 val.)