KAUNAS vs SPORTO FĖJA & INTERNETAS VISIEMS (65:47)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 27 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kaunas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sporto Fėją & Internetą Visiems"

2011 vasario 28 d., Pirmadienis, 00:15 val., peržiūros: 4477

Sekmadienio vakarą "Švyturio – Kauno Krepšinio "C" lygoje "Baltik Sport" pirmenybėse" savo aikštėje "Kaunas" priėmė svečius – "Sporto Fėją & Internetą Visiems". Susitikimo pirmoji pusė žadėjo intriguojančią dvikovą iki pat rungtynių pabaigos, nes po dviejų kėlinių rungtynėse buvo visiška lygybė (26:26). Tačiau trečiasis kėlinukas svečiams susiklostė košmariškai. Jie per šį ketvirtį pelnė vos 5 taškus ir leido varžovams pabėgti. Pastarieji iniciatyvos nebeišleido iš savo rankų ir pergalingai finišavo rezultatu (65:47).

Susitikimą kiek užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie kėlinio pradžioje šovė priekin (3:9). Andrius Juškevičius atsakė taikliu dvitaškiu ir kiek sumažino atsilikimą, tačiau "Sporto Fėja & Internetas Visiems" pelnė dar penkis taškus (pasižymėjo Mantas Kleiza ir Vytautas Šunokas) (5:14). Tolstančius varžovus "Kaunas" pabandė prisivyti toliašaudės artilerijos pagalba. Iš toli po kartą pataikė Mantas Lenkus, Vytenis Preidis ir Andrius Juškevičius ir rezultatas tapo lygus (14:14). Vis tik, kėlinio pabaigoje dvi baudas tiksliai sumetė Gražvydas Davidavičius, o du taškus pridėjo Robertas Aukščiūnas (14:18).

Antrąjį kėlinį penkiais "sausais" taškais pradėjo "Kaunas" (19:18). Netrukus šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą (24:20). Vis tik, kėlinuko pabaigoje sėkmingai ir patikimai sužaidė "Sporto Fėjos & Interneto Visiems" lyderis Gražvydas Davidavičius. Žaidėjas pelnė visus paskutinius šešis komandos taškus, o "Kaunas" atsakė dviem taikliomis Manto Lenkaus baudomis ir po dviejų kėlinių visiška pusiausvyra rungtynėse (26:26).

Trečiojo kėlinio pradžia labai sunkiai susiklostė svečių ekipai. Jų puolimas visiškai "užklimpo" šeimininkų "gynybos pelkėje", o pastarieji savo ruožtu gana nesunkiai surasdavo kelius į "Sporto Fėjos & Interneto Visiems" baudos aikštelę. "Kaunas" laimėjęs atkarpą 11:0 kiek nutolo nuo varžovų (37:26). Pirmųjų svečių taškų šiame ketvirtyje reikėjo laukti nei ilgai nei trumpai – septynias minutes. Galiausiai "Sporto Fėja & Internetas" visiems didelių pastangų dėka išvargo taškus – vieną baudą iš dviejų realizavo Gražvydas Davidavičius (37:27). Čia pat Vytenis Preidis pataikė iš toli, bet Gražvydas Davidavičius atsakė dvitaškiu (40:29). Per likusį kėlinuko laiką šeimininkai prie savo taškų kraičio pridėjo dar septynis taškus, o svečiai atsakė taikliu Audriaus Navicko dvitaškiu (47:31).

Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai kiek susizgribo ir vedini Vytauto Šunoko sumažino savo atsilikimą iki dvylikos taškų (50:38). Tačiau šeimininkai ir vėl truktelėjo priekin: Remigijus Vaičikauskas pataikė iš toli, Mantas Lenkus pridėjo penkis taškus iš eilės ir ekipas jau skyrė 19 taškų (58:39). Vaizdas aikštėje ir toliau per daug nesikeitė, atrodė, kad svečiai jau susitaikė su rungtynių rezultatu ir be didesnės ugnelės baigė rungtynes. Šeimininkai į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę rezultatu (65:47).

Po susitikimo "Kauno" vyriausiasis treneris Vytenis Preidis sakė: "Rungtynių pradžioje varžovai aktyviai gynėsi, o mes iki šių rungtynių buvome nežaidę apie mėnesį laiko, todėl pradžioje buvo sunku įsivažiuoti. Varžovai buvo šiek tiek vyresni, todėl vėliau greičiausiai kažkiek pavargo ir nebesigynė taip aktyviai, o mes pradėjome geriau pataikyti, padarėme greitų atakų. Varžovų žaidimas pradžioje paliko neblogą įspūdį ir jei jie būtų sužaidę visas rungtynes tokiu tempu, kokiu pradėjo susitikimą, tuomet manau būtų buvusi lygi kova, bet yra kaip yra (šypsosi)"

"Kauną" į pergalę vedė: Mantas Lenkus 14 taškų (13 atk. kam, 4 rez. perd. 6 perimti kam), Andrius Juškevičius 13 taškų (7 atk. kam), Emilis Vaitkaitis 10 taškų (13 atk. kam)

"Sporto Fėjos & Interneto Visiems" gretose sėkmingiausiai sužaidė: Gražvydas Davidavičius 18 taškų (14 atk. kam), Vytautas Šunokas 14 taškų (5 atk. kam), Robertas Aukščiūnas 8 taškai (5 atk. kam)

"Ekodora & FSM" lengvai nugalėjo "Sporto fėją & Internetą visiems " (2011 kovo 15 d., antradienis, 21:43 val.)Atkakliose varžybose "Kaunas" įveikė "Sporto fėją & Internetą visiems" (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 22:43 val.)"KM Tornado 92" sutriuškino "Sporto Fėja & Internetas Visiems" (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:23 val.)"Ekodora & FSM" svečiuose įveikė "Sporto fėją & Internetą visiems" (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Ekodora & FSM" rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš "Sporto fėja & Internetas visiems" (2011 sausio 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)"Renversa" nesulaukė "Sporto fėjos & Interneto visiems" pasipriešinimo (2011 vasario 05 d., šeštadienis, 19:58 val.)"Renversa" sutriuškino "Sporto fėja & Internetas visiems" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Kaunas" pačioje nerezultatyvių rungtynių pabaigoje palaužė "BC Gazuotas pienas" (2010 spalio 23 d., šeštadienis, 18:12 val.)"Ekodora & FSM" rungtynių pabaigoje palaužė "Kauno" ekipą (2011 sausio 16 d., sekmadienis, 21:38 val.)Po rezultatyvių ir labai lygiai sužaistų varžybų minimaliu skirtumu nugalėjo "Sporto fėja & Internetas visiems" (2011 balandžio 05 d., antradienis, 23:35 val.)