KM TORNADO-92 vs SPORTO FĖJA & INTERNETAS VISIEMS (84:49)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"KM Tornado 92" sutriuškino "Sporto Fėja & Internetas Visiems"

2010 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 22:23 val., peržiūros: 5577

Šiandien (11.24), J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susigrūmė dvi "C" pogrupio komandos. "KM Tornado 92" (šeimininkai) ir "Sporto Fėja & Internetas Visiems" (svečiai). Beveik visas rungtynes pirmavę, išskyrus trumpą atkarpą rungtynių pradžioje, nugalėjo šeimininkai – "KM Tornado 92" krepšininkai, kurie rezultatu 84:49 (22:15, 17:8, 21:14, 24:12) sutriuškino savo varžovus ir įsirašė 5-ąją pergalę.

Jau nuo pat rungtynių pradžios "KM Tornado 92" ėmė spausti varžovus nuo pat galinės linijos. Tiesa sakant, pirmąsias kelias atakas "Sporto Fėja & Internetas Visiems" ekipos krepšininkams nesunkiai pavykdavo įveikti spaudimą ir pirmauti rungtynėse – 5:9. Visgi, vėliau spaudimas ėmė veikti ir svečiai pradėjo strigti varžovų spastuose. Šeimininkai laimėjo atkarpą (12:0) ir išsiveržė į priekį – 17:9. Visgi svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų – 17:15. Kėlinio pabaigoje "KM Tornado 92" dar labiau suaktyvino spaudimą ir padidino persvarą iki septynių taškų – 22:15.

Antrajame ketvirtyje "Sporto Fėja & Internetas Visiems" vėl priartėjo (24:21), tačiau du Eimanto Voveraičio dvitaškiai atstatė septynių taškų persvarą – 28:21. Visdėlto antrajame ketvirtyje svečiai dažniau kovojo su savo nervais, negu su varžovais ir ginčydavosi su teisėjais, nei rinko taškus. Būtent sužaidus pusę antrojo kėlinio, "Sporto Fėjos & Interneto Visiems" puolimas visiškai sustojo. Šeimininkai dėka savo įspūdingos, kibios ginybos laimėjo dar vieną atkarpą (11:2) ir po dviejų kėlinių pirmavo – 38:23.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. "KM Tornado 92" ir toliau sėkmingai presingavo varžovus. Sužaidus beveik pusę trečiojo kėlinio skirtumas buvo beveik 20 taškų (48:29), tačiau svečiai sugebėjo priartėti iki 13 taškų (50:37). Kėlinį dar viena puikia atkarpa (10:0) užbaigė šeimininkai, padidindami skirtumą iki 23 taškų – 60:37.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. "Sporto Fėja & Internetas Visiems" pernelyg nesistengė sumažinti skirtumo, o "KM Tornado 92" ekipa leido pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems žaidėjams. Tačiau šie vaizdo aikštėje negadino, priešingai jiems esant aikštelėje skirtumas tik augo. Šeimininkai iškovojo penktąją pergalę – 84:49.

"KM Tornado 92": J.Sarapas 13, T.Petrauskas 13 (12 atk.kam.), L.Vėlavičius 12 taškų (9 rez.perd., 5 išprov.praž).

"Sporto Fėja & Internetas Visiems": P.Grigaitis 15, G.Davidavičius 13 (11 atk.kam.), R.Aukščiūnas 8 taškai.

Nugalėtojų trenerio interviu rasite video skiltyje.

"Renversa" sutriuškino "Sporto fėja & Internetas visiems" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Ekodora & FSM" svečiuose įveikė "Sporto fėją & Internetą visiems" (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Kaunas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sporto Fėją & Internetą Visiems" (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 00:15 val.)"Ekodora & FSM" lengvai nugalėjo "Sporto fėją & Internetą visiems " (2011 kovo 15 d., antradienis, 21:43 val.)"Renversa" nesulaukė "Sporto fėjos & Interneto visiems" pasipriešinimo (2011 vasario 05 d., šeštadienis, 19:58 val.)"Sporto Fėja & Internetas Visiems" susidorojo su "Ragais" (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:22 val.)Atkakliose varžybose "Kaunas" įveikė "Sporto fėją & Internetą visiems" (2011 sausio 10 d., pirmadienis, 22:43 val.)KM "Tornado - 92" be gailesčio sutriuškino "Bipą" (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:58 val.)"KM Tornado-92" namuose sutriuškino "KK Snaiperiai" komandą (2010 lapkričio 05 d., penktadienis, 19:51 val.)"Sporto Fėja & Inernetas Visiems" išplėšė sunkią pergalę (2011 vasario 26 d., šeštadienis, 18:00 val.)