BC RYKLIAI vs BC STUDENTAI (71:60)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 17 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

Po sunkios antros rungtynių dalies "BC Rykliai" įveikė "BC Studentai" ekipą

2011 sausio 17 d., Pirmadienis, 23:12 val., peržiūros: 3238

Pirmadienį, sausio 17-os vakarą, Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno Krepšinio "C" Lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "BC Rykliai" ir atvykėlių "BC Studentai" ekipų. Pirmojoje rungtynių pusėje akyvaizdžiai stipresni buvo šeimininkai, jie po dviejų kėlinukų turėjo 18 yaškų pranašumą. Pasibaigus ilgąjai pertraukai "BC Studentai" tarsi įgavo antrąjį kvėpavimą ir po trečiojo ketvirčio deficitas buvo ištirpęs iki 6 taškų. Ketvirtąjame kėlinyje "BC Rykliai" susiėmė ir išsaugoję 11 taškų pranašumą šventė pergalę rezultatu 71:60 (19:13, 24:12, 8:20, 20:15).

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė šeimininkai, spurtuodami 11:0 jie iškart įgijo solidžią persvarą. Svečių ekipoje pirmasis taškus pelnė M.Viršilas, savo dvitaškiu metimu sušvelninęs deficitą iki 9 taškų (11:2). Vėliau "BC Studentai" ekipos narys L.Mekionis pats vienas pelnė 6 taškus be varžovų atsako ir "BC Rykliai" ekipos pranašumas sumažėjo iki 5 taškų, tačiau persvarą vėl sugrąžino į vėžias spurtas 6:0 (19:8). Kėlinukas baigėsi L.Mekionio dvitaškiu, bei M.Viršilo tritaškiu metimais, kurie leido šiek tiek priartėti prie varžovų. 19:13.

Antrąjame kėlinuke vėl dominavo šeimininkų komanda. Ketvirčio pradžioje sužaidę atkarpą 5:1, padidino pranašumą iki dešimties taškų (24:14). Vėliau "BC Rykliai" ir toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje, tačiau buvo galima pastebėti, kad šeimininkai daug daugiau klysta. Svečių pataikymo procentas buvo labaiprastas tiek iš dviejų taškų zonos, tiek iš trijų. Artėjant kėlinukui į pabaigą atrodė, jog rungtynių baigtis jau aiški , kadangi prieš ilgąją pertrauką šeimininkų ekipa jau buvo susikrovusi solidų 18 taškų pranašumą 43:25.

Po ilgosiosios pertraukos į aikštelę grįžę šeimininkai turbūt nesitikėjo, kad rungtynių scenarijus pasisuks jiems nepalankia linke ir varžovai ims sparčiai vytis. "BC Rykliai" per šį kėlinuką tesugebėjo pelnyti 8 taškus, kai, tuo tarpu varžovai įmetė 20 taškų. Kėlinuko pradžioje įspūdingai spurtavę svečiai (11:0) ir neleidę varžovams pelnyti taškų, sumažino atsilikimą iki 7 taškų ir grąžino intrigą į rungtynes (43:36). Šeimininkams pavyko šiek tiek atsitiesti ( jie sužaidė atkarpą 5:0), tačiau tai truko neilgai, kadangi L.Mekionis pradėjo pataikyti sudėtingus metimus ir jis tapo neįkandamas riešutas varžovams. Artėjant kėlinukui į pabaigą, daugiausiai L.Mekionio ir I.Aksomaičio pastangomis pavyko sumažinti deficitą, kuris kažkada buvo 18 taškų, iki 4 taškų, tačiau baigiantis kėlinio laikui, T.Ramanauskas dar pataikė dvitaškį metimą ir prieš lemiamą rungtynių dalį suteikė savo komandai 6 taškų pranašumą 51:45.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo tolimu I.Aksomaičio šūviu, kuris sumažino deficitą iki vienu metimu pasiekiamų 3 taškų (51:45). Nors trečiąjame kėlinuke svečiai ir atrodė grėsmingai, tačiau vis delto šeimininkams pavyko išsaugoti turėtą pranašumą, bei dar jį padidinti, ir įrodyti savo pranašumą prieš "BC Studentai" ekipą, kuriai šis sezonas ne itin sėkmingas, kadangi pavyko iškovoti tik dvi pergales. Svečiai dar bandė gelbėtis desperatiškais, tačiau nesėkmingai, todėl jiems teko pripažinti varžovų pranašumą šio vakaro rungtynėse. 71:60.

"BC Rykliai": N.Čekaitis 23 (15 atk.kam.), T.Ramanauskas 18 (17 atk.kam., 6 išprov.praž.), A.Narmontas 10 (6 rez.perd.).

"BC Studentai": L.Mekionis 29 (11 išprov.praž.), I.Aksomaitis 15, V.Narbutas 5 taškai.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Paulius Lukošius kalbėjo : " Stengėmės gintis, aišku neviskas sekėsi, darėm labai daug klaidų. Bandėme pakeisti gynybos sistemas, tai asmeninę ir zoną, galbūt geriau sekėsi zona. Ir šeip, labai prastos rungtynės, bet stengėmės ir laimėjom".

Pralaimėtojų treneris sakė : "Visų pirma sveikinu varžovus su pergale. Galėjom ir mes šiandien laimėti, tačiau galbūt pritrūko jėgų. Neatvyko daug žaidėjų. Tikėsimės atsirevančuoti namuose, manau taip ir padarysim".

Pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp BC "Rykliai" ir "Sparta" ekipų pasibaigė taikiai (2011 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)"BC Rykliai" be didesnio vargo įveikė "Robotukų Armija" ekipą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:03 val.)Užtikrintai sužaista rungtynių pabaiga pergalę pasiekti leido BC "Studentams" (2011 vasario 20 d., sekmadienis, 22:18 val.)KK "Persvara" iškovojo pirmą pergalę, nesunkiai įveikę BC "Studentai" komandą (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 22:22 val.)Po pirmojo įtempto kėlinuko "BC Studentai" neatsilaikė prieš "Ice" (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 23:28 val.)Pirmajame kėlinyje surinktas pranašumas leido "BC Studentai" komandai laimėti (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)„ONYX & Gamteka.lt“ sutrypė „BC Studentai“ ekipą (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:56 val.)Po nervingos ir dramatiškos kovos pergalę iškovojo BC "Rykliai" (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 08:53 val.)Nors rungtynės baigėsi taikiu rezultatu, į kitą etapą žengia "BC Rykliai" (pasiektas rekordas) (2011 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)"Greičio juosta" sutriuškino BC "Studentai" komandą (2010 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:39 val.)