BC STUDENTAI vs ICE (50:77)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 19 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Po pirmojo įtempto kėlinuko "BC Studentai" neatsilaikė prieš "Ice"

2010 gruodžio 19 d., Sekmadienis, 23:28 val., peržiūros: 5452

Neįtikėtino sirgalių palaikymo sulaukusi "BC Studentai" ekipa iš aukštesnės lygos "United" vyrukų sekmadienio vakarą Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje nusileido "Ice" ekipai, kuri "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse D pogrupyje yra absoliuti lyderė neturinti nė vieno pralaimėjimo. O tuo tarpu aikštelės šeimininkai yra prie pat turnyrinės lentelės galo – 10 vietoje. Pirmajame kėlinyje puikaus palaikymo sulaukusi šeimininkų ekipa parodė, jog gali kovoti ir prieš tokius stiprius varžovus ir nusileido po pirmojo kėlinio tik 2 taškais. Antrojo kėlinuko pradžioje dar laikėsi šeimininkai, bet vėliau paleido vadžias ir praleido net 17 taškų. Taigi kitose kėliniuose dar šiek tiek padidinę persvarą svečiai nugalėjo varžovus įtikinama 27 taškų persvaros pergale rezultatu 50:77.

Pirmąjį kėlinuką aikštelės šeimininkai pradėjo ypač puikiai prieš tokius varžovus kaip "Ice", net 7:2. Visgi svečiai pradėjo kiek atsigaudinėti ir po M.Drėzo taškų komandas tebeskyrė vienas taškas, o netrukus rezultatą persvėrė savo komandos naudai R.Petrolis. Visgi kėlinuko pabaigoje 11 komandos tašką savo sąskaitoje surinkęs L.Mekionis išlygino rezultatą, tačiau svečių ekipa dar spėjo pasižymėti ir po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu 16:18.

Antrasis kėlinys vyko labiau kiek taškas į tašką tik įpusėjus kėlinukui situacija pasikeitė. Vienu tašku vis pirmavo tai viena tai kita ekipa, tik 4 minutę A.Dervinskui pataikius tolimą metimą aikštelės šeimininkai nepataikė nuo baudų metimo linijos ir paleido visą kėlinuką į svečių ekipos rankas. O jau nuo įpusėto kėlinuko svečiai pradėjo savo 17 taškų spurtą, per tą laiką nė karto taikliai neatakavo "BC Studentai" ekipos nariai ir po dviejų kėlinukų pralošinėjo 18 taškų skirtumu rezultatu 25:43.

Trečiasis kėlinukas buvo kiek panašus į antrojo pabaigą, komandos sužaidė 2:13 atkarpą. Viską sustabdė A.Janulevičiaus taiklus tolimas metimas, tačiau tai daug nepadėjo aikštelės šeimininkų komandai, kadangi šis kėlinukas buvo pralaimėtas 6 taškais. Bet nors kiek atkovoję taškų svečiai parodė didelį norą kovoti, o svečiai nors ir ryškiai pirmavo, tačiau kovojo garbingai iki galo. Visgi rezultatu 36:60 pirmavo "Ice" ekipa.

Ketvirtasis kėlinukas greičiausiai jau nieko nelėmė, tačiau "BC Studentai" spėjo pelnyti ir 50 tašką, o svečiai labiau ir nepabėgo nuo aikštelės šeimininkų. Šiame kėlinuke dažniau klydo svečiai , o ir "BC Studentai" ekipoje kelis tolimus metimus pataikė J.Nistoras. Svarbiausius komandos taškus pelnė V.Narbutas pelnydamas komandai 50 – tąjį tašką. Taigi nugalėjo "Ice" ekipa rezultatu 50:77.

Po rungtynių "Ice" ekipos treneris T.Jonkus komentavo:" Iš pradžių nustebino daug sirgalių, nustebino atvykus pasijutom kaip varžovų namų aikštėje, tad ta pradžia išmušė šiek tiek iš vėžių. Šios varžybos nieko nelėmė, pirmą vietą jau turėjom. Pergalingai baigėm senus metus, tai reikia taip pradėti ir naujus. Sveikinu KKL su šventėm artėjančiomis, o mūsų komandai taip pat su šventėm ir pergalių kitais metais". O "BC Studentai" ekipos treneris A.Čiužas kalbėjo:" Žaidėm prieš grupės lyderius, kovojom stengėmės, nors nebuvo poros didelių žmonių. Sėkmės jiems didžiojoje taurėje".

"BC Studentai": Laurentas Mekionis (19), Aurimas Janulevičius (9), Justas Nistoras (7).

"Ice": Andrius Čibiras (19), Aurimas Dervinskas (12), Paulius Davidavičius (12), Aleksandras Gubaras (11), Robertas Petrolis (10).

Pirmajame kėlinyje surinktas pranašumas leido "BC Studentai" komandai laimėti (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)Tik po pratęsimo pirmąją pergalę šventė "BC Studentai" komanda (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 22:16 val.)Po sunkios antros rungtynių dalies "BC Rykliai" įveikė "BC Studentai" ekipą (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)Atkakli dvikova baigėsi "BC Studentų" pergale (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 22:52 val.)Antroje varžybų pusėje "Šernai" įveikė "Ice" (2011 kovo 20 d., sekmadienis, 22:50 val.)KK "Persvara" iškovojo pirmą pergalę, nesunkiai įveikę BC "Studentai" komandą (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 22:22 val.)Po įtemptų ir kovingų rungtynių pergalę šventė "Ice" krepšininkai (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)"BC Studentai" tik paskutinės atkarpos dėka nugalėjo "SPR" (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„ONYX & Gamteka.lt“ sutrypė „BC Studentai“ ekipą (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:56 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę pasiekė "Akis" (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 22:13 val.)