ECCUA vs AKIS (84:55)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

„Eccua“ iškovojo lengvą pergalę

Naudingiausias rungtynių žaidėjas. L.Dimavičius
2010 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 6207

Pirmadienį Milikonių vidurinėje mokykloje įvyko „C “ lygos rungtynės tarp „Eccua“ (šeimininkai) ir „Akis“ (svečiai) krepšinio komandų. Jau nuo pat rungtynių pradžios stipriai nutolę aikštelės šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu 84-55.

Rungtynės prasidėjo „Eccua“ taikliu dvitaškiu metimu. Pirmosios kėlinio minutės vyko gana apylygiai, tačiau sužaidus apie 5 minutes šeimininkai laimėjo atkarpą 16:0 ir įgijo nemenką pranašumą. Tačiau likusias kėlinio minutes svečiai sužaidė atkarpa 10:0, bet vis dėl to tai jiems laimėti šio kėlinio nepadėjo. Po pirmųjų 10 minučių šeimininkai priekyje 31:19.

Antasis kėlinys nebuvo atkaklesnis. Dariaus Baltrušaitčio ir Ričardo Brovkos dėka, „Eccua“ beveik tobulai dirbo puolime ir neleido savo varžovams lengvai rinktis taškų. Nors svečiai ir pataikė kelis tolimus metimus, tačiau vistiek skirtumas didėjo ir po antrojo kėlinio „Eccua“ pirmavo rezultatu 50-28.

Trečiasis kėlinys prasidėjo puikiu svečių komandos spurtu 6-0. „Akis“ krepšininkai aikštelėje esant didelei sumaiščiai sugebėjo rasti laisvus žaidėjus ir atidavę kamuolius jiems pelnyti nesunkius taškus iš gerų situacijų. Tai leido skirtumą šiek tiek sumažinti. Tačiau vėlliau „Eccua“ labai aktyviai spaudė „Akis“ komandą, kurios žaidėjai kartais sunkiai persivarydavo kamuolį ar perduodavo kamuolį tiksliai. Žaidimas dažnai buvo labai padrikas ir komandos keitėsi netiksliais perdavimais. Po tokio padriko kėlinio rezultatas tapo 67-34.

Paskutinis rungtynių kėlinys jau nieko nelėmė. Vienu metu taškų skirtumas pradėjo mažėti, tačiau šeimininkai tai pastebėje greitai susikaupė ir kėlinio pabaiga sužaidė užtikrintai. Rungtynės baigėsi rezultatui esant 84-55. Aikštelės šeimininkai šventė nesunkiai iškovotą pergalę.

„Eccua“: Lukas Dimavičius (17), Darius Baltrušaitis (13), Ričardas Brovka (13), Rimgaudas Remenčius (13), Marius Gadliauskas (12).

„Akis“: Vaidotas Sedleckas (14), Eligijus Žemaitis (10), Artūras Zadorožnyj (9).

Nugalėtojų treneris po varžybų teigė, jog: „Pergalę lėmė ilgesnis atsarginių suolelis, puikiai keitėmės gal tai ir padėjo nugalėti, puikiai šiandiena dirbo tiek komanda, tiek teisėjai.“

"Eccua" pasiekė nesunkią pergalę (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)"Vaišvydava" pasiekė sunkią pergalę (2010 lapkričio 24 d., trečiadienis, 00:36 val.)"Šernai" nugalėjo "ECCUA" komandą ir iškovojo penktą pergalę antrame ture (2011 vasario 20 d., sekmadienis, 21:26 val.)Pademostravusi charakterį "Akies" komanda pasiekė nelengvą pergalę (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 13:20 val.)"Akis" pasiekė užtikrintą pergalę (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 22:52 val.)„Sparta“ nukovė ”Akį“ (2010 lapkričio 17 d., trečiadienis, 23:45 val.)"Eccua" atkakliame mūšyje palaužė "Korį - 2" (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:11 val.)„Akis“ nepasipriešino „Robotukų armijai“ (2010 spalio 27 d., trečiadienis, 23:37 val.)"Eccua" sezoną baigė trinkteldami durimis (2011 kovo 22 d., antradienis, 23:16 val.)Paskutiniu metimu baigiantis laikui "ECCUA" išplėšė pergalę (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:05 val.)