Autobroliai ‒ Arko vs Pikenpokas (88:52)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 30 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė užtikrintą pergalę

2021 lapkričio 30 d., Antradienis, 22:17 val., peržiūros: 489

Lapkričio 30 d., 20:30 val., A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Autobroliai ‒ Arko“ ir svečiai – „Pikenpokas“. Šį vakarą – „Autobroliai ‒ Arko“ pademonstravo puikų puolimą ir užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 88:52 (15:16, 21:13, 20:14, 32:09).

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova tarp varžovų ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, „Pikenpokas“ ketvirčio pabaigoje palaužė varžovų zoninę gynybą ir įsiveržė vienu tašku į priekį – 15:16. Antrame ketvirtyje „Autobroliai ‒ Arko“ surengė spurtą 8:0 ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės svečių komandai nepavyko susitvarkyti su gynyba bei taikliais mėtimais ir per likusi laiką šeimininkai po truputį tolo – 36:29.

Antroje rungtynių dalyje komandos pradėjo žaisti labiau chaotiškai, žaidėjai dažnai tiesiog patingėdavo grįžti į gynybą, tad aikštėje dominavo puolimas. „Autobroliai ‒ Arko“ vis labiau didino savo pranašumą ir persvarą laikė savo rankose. Intrigos jau nebebuvo likę, tad šeimininkai sudėliojo viską į vietas ir iškovojo pergalę rezultatu88 :52.

9 taškai

„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo triuškinamą pergalę (2022 sausio 25 d., antradienis, 22:20 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė antrą pergalę prieš „Gemavilą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)„Pikenpokas“ su pasimėgavimu iškovojo triuškinančią pergalę (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 23:09 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Autobrolius ‒ Arko“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Birštono SC “Olimpą“ į pergalę prieš „Autobroliai ‒ Arko“ atvedė rezultatyvus O. Brazdžionis (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:34 val.)