GZP vs KSM '93 (59:95)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 liepos 02 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KSM'93“ užtikrintai įveikė „GZP“ ir keliauja į C lygos finalą

2020 liepos 02 d., Ketvirtadienis, 22:55 val., peržiūros: 1195

Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" ( Didžiosios taurės) pirmenybių pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „GZPt“ ir "KSM'93".

Rungtynės prasidėjo "KSM'93" ekipos spurtu ir J.Eibuko kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 2:10). "GZP" niekaip neatrado savojo žaidimo puolime, o svečiai toliau palaikė aukštą žaidimo tempą ir tolo nuo varžovų ( 13:27). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, tačiau "GZP" įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo lipti varžovams ant kulnų. Per likusį laiką "KSM'93" atstatė viską į vietas ir išlaikė susikrautą pranašumą – 32:47

Po ilgosios pertraukos "GZP" pademonstravo charakterį ir skirtumas ėmė tirpti, tačiau "KSM'93" išlaikė koncentraciją žaidime ir nepaleido dviženklio pranašumo ( 49:65 ). Lemiamame kėlinyje "KSM'93" toliau smaginosi puolime, kur "GZP" turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rezultatas – 59:95 (13:27, 19:20, 17:18, 10:30)

Po laimėtų rungtynių "KSM'93" ekipos treneris teigė:

"Labai norėjome pergalės šiandien. Džiaugiamės patekę į finalą. Norime perduoti linkėjimus mūsų treneriui, Dariui Dikčiui, tikimės ateis palaikyti mus finale."

Andrius Mažlekas

„KSM ‘93“ užtikrintai įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 15:27 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„KSM'93“ nesunkiai įveikė „Grande“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 13:34 val.)„KSM '93“ pasiekė sudėtingą pergalę ir keliauja į aštuntfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „T.A.D“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „KSM 93“ ekipą (2020 sausio 07 d., antradienis, 21:54 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)„KSM 93“ iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:37 val.)„KSM 93“ atsirevanšavo „Kauno švarai“ su kaupu (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:48 val.)„KSM 93“ iškovojo lengvą pergalę (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 15:35 val.)