Kauno Rami vs Titranga ‒ Feniksas (66:57)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Atkaklioje kovoje triumfavo „Kauno Rami“

2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 22:20 val., peržiūros: 701

Vasario 9 dieną 21:15 val., Jachtklubo sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir „Titranga – Feniksas” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 66:57 (12:6, 22:19, 16:18, 16:14).

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno Rami“ komanda. Per pusę kėlinio šeimininkai ramiai sumetė 8 taškus iš po krepšiu, tuo tarpu varžovų metimus „Kauno Rami“ inirtingai blokavo ir leido įmest tik vieną tašką. Antroje kėlinio pusėje šiek tiek rezultatyviau sužaidė „Titranga – Feniksas“ ir po pirmo kėlinio priekyje šeimininkai rezultatu 12:6. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos po dvi sėkmingas atakas. Po minutės svečiai pridėjo dar tolimą metimą ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 3 taškų. Toliau likusį kėlinį šeimininkai po truputį didino pranašumą ir po dviejų kėlinių priekyje „Kauno Rami“ rezultatu 34:25.

Trečiąjį kėlinį „Titranga – Feniksas“ pradėjo efektinga „2+1“ ataka, kitoje atakoje pridėjo dar 2 taškus ir skirtumas ištirpo iki 4 taškų. Tačiau šeimininkai nepasimetė, sužaidė kelias sėkmingas atakas tolimais metimais ir įgijo didžiausią 13 taškų pranašumą. Antroje kėlinio pusėje komandos toliau demonstravo rezultatyvų žaidimą, tačiau šiek tiek geriau sekėsi svečiams, kuriems pavyko prieš lemiamą ketvirtį sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (50:43). Paskutiniame ketvirtyje vyko atkakli kova. Visą kėlinį „Kauno Rami“ stengėsi atsiplėšti nuo varžovų, tačiau svečiai vis įmesdavo tolimą metimą arba staigiai prasiveršdavo po krepšiu ir skirtumas tarp komandų likdavo 5-6 taškai. Paskutinę kėlinio minutę „Kauno Rami“ komandai kiek labiau pasisekė, šeimininkams pavyko įgyti 9 taškų pranašumą ir laimėti rungtynes rezultatu 66:57.

“Kauno Rami“ komandos treneris Š.Petraitis: „Pirmuose kėliniuose visiškai nepataikėme tolimų metimų, o tritaškiai yra mūsų pagrindinis ginklas. Antroje pusėje pramušėme kelis tritaškius, sužaidėme protingiau, patirties daugiau, ištraukėme metamų pražangų ir tas lėmė pergalę.“

Inirtingoje kovoje triumfavo „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 00:22 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Titranga ‒ Feniksas“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:21 val.)Po įnirtingos kovos triumfavo „KMAIK“ (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Kauno NTI-PN“ revanšas „Kauno Rami“ ekipai (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 19:33 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavęs „Titranga ‒ Feniksas“ visgi krito prieš „Kauno Rami“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:21 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno TPMC-2“ atsirevanšavo „Kauno Rami“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 22:29 val.)Aivaro Kručo vedami Ryterna Group iškovojo pergalę prieš Kauno Rami (2020 vasario 18 d., antradienis, 23:32 val.)„KMAIK“ gana lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)